Паплюження пам'ятного та реакреційного місця

Поруч пам'ятника українському Гетьману Богдану Хмельницькому з'явилась споруда типу "атракціон", яка може складати небезпеку, та ще й на невизначеному для цього місці, яка не може бути використана у самозахоплений спосіб, без Договору сервітуту, паспорту-прив'язки, без рішень сесії щодо виділення цієї території та рішення щодо надання дозволу на розробку проектної документації, погоджень, дозволів, із знищенням понад 10 дерев та зеленої зони, із паплюженням пам'ятного та реакреційного місця.

Мер Геннадій Дикий заявляє про те, що це будує парк на парковій землі. Насправді ця земля не належить парку та наврядчи сам атракціон належить комунальній установі, оскільки в парку на придбання коштів не має (парк докотився до великих боргів понад 310000грн). Тобто прикриваються дітьми та парком, а володіють бізнесом певні/певна люди/людина..?

Цього року тут буде атракціон, а наступного вже може бути черговий "генделик" або навіть цілий "гендельний" комплекс, так як земля уже виділена то і документів менше потрібно, як зручно!

Відео

Комментарии   

 
Богдан Хмельницкий
0 #1 Богдан Хмельницкий 30.04.2017 20:08
Статья явно заказная.
Цитировать
 
 
Сергей
0 #2 Сергей 01.05.2017 00:51
А видео по ссылке наверное монтаж?)
Цитировать
 
 
Олександр
-2 #3 Олександр 07.05.2017 15:45
Новий МРТ центр в м.Біла Церква
1.0 Тесловий апарат Simens Magnetom Avanto забеспечує дійсно якісні знімки , а Київські лікарі описанти з точністю можуть описати вашу проблему. І що найголовніше вам не потрібно їхати до Києва тому що,від тепер це все можна зробити в нашому місті! звертатись за телефонами 0976301193
Цитировать
 
 
james
0 #4 james 27.05.2017 08:38
Знести нафіг)))
Малим і так немае де дітися літом.
Питання комерційного характеру,досту пність.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Контакты Администратора сайта

Реклама и сотрудничество

Резка пенопласта Белая Церковь, Контурная резка, фигурная резка

Панорамы города

Опрос

Удобство использования сайта