Екскурсія по парку Олександрія на автомобілі!

Прогулюючись по парку Олександрія часто помічаю в ньому автомобілі, які їздять по алеях парку, стоять на галявинах, мабуть адміністрація парку ввела нові послуги!? Парк Олександрія проіснував понад 200 років, сильно був понівечений війною, а тепер знову його знищують.

Для повного комплексу розваг не вистачає асфальтованих доріг, для цього необхідно трохи вирізати дерев, полювання, качок багато плаває на ставах, рибалку також можна організувати, побільше генделів, бо рівень культури білоцерківчан зростає швидше ніж встигають будувати генделі, також зручну парковку на Великій галявині, місця для барбекю, якщо дрова зі столітніх дубів, то дорожче, пляж також потрібен, також необхідні гучномовці по всьому парку з музикою на кшталт «Владімірскій централ», про палатки і місця для торгівлі також не потрібно забувати.

Якщо провести в парку такі зміни, то парк буде дуже сучасним і відповідати рівню білоцерківського сьогодення.

Прикро що деградаційні зміни дійшли до парку в якому люди відпочивають душею, де тиша і спокій, єднання з природою. Родина Браницьких мабуть і не уявляла як занепаде історичний спадок, що гроші перетворять людей навпаки.

Сподіваюсь це лише сарказм.

Комментарии   

 
Юрий
+2 #1 Юрий 03.08.2016 12:58
Был много раз в парке и очень возмущен тем фактом,что в парк стали пускать авто посетителей. РУКОВОДСТВО ПАРКА - МОЖНО ЗАРАБОТАТЬ НА ДРУГИХ УСЛУГАХ!!!
Цитировать
 
 
Болеслав  Берут
+1 #2 Болеслав Берут 11.01.2017 08:22
Свинство и подлость беспримерная.Па рк "Александрия" - это научный объект, национальное достояние Украины ( на минуточку), внесенное в Реестр ( КМУ).Он требует и заслуживает действительно благоговейного отношения к себе.Регистраци я "браков" под шатром, машины, распитие и т.п. - недопустимы также, как недопустимы в парке расплёвывание семечек, бульканье пива, болтовня и сплетни на суржике и не только. А у дебилизации успехи,как видим.
Цитировать
 
 
Таня
0 #3 Таня 15.02.2017 12:30
Если так много машин, неужели нельзя оборудовать для них полноценную стоянку?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Контакты Администратора сайта

Реклама и сотрудничество

Резка пенопласта Белая Церковь, Контурная резка, фигурная резка

Панорамы города

Опрос

Удобство использования сайта

Translate

 

Сейчас 199 гостей на сайте