Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського - афіша на Червень 2017

Телефони театру:
Адміністратори - (0456) 39-01-65
Каса - (0456) 34-25-12

Афіша

Довідка, квитки за тел.: (0456) 34-25-12
РЕПЕРТУАР НА ЧЕРВЕНЬ
1 чт
12:00 Г.Вербовська
Сучасні пригоди трьох поросят
Казка
1 чт
19:00 І.Карпенко-Карий
Сто тисяч
Комедія
А Ви бачили, як виглядають сто тисяч? У Театрі імені Саксаганського Ви зможете відчути запах великих грошей та переконатися, що справжнє щастя не залежить від багатства, але багатство може доповнювати щастя!
2 пт
19:00 І.Нечуй-Левицький
Кайдашева сім’я
Народне шоу
У селі Семигори, що на Богуславщині, зі своєю дружиною і двома синами мешкає Омелько Кайдашенко. І все, здавалося б, доладно в їх сім’ї, аж поки старший син не оженився і не привів у родину Мотрю – «дівчину з перцем»…
3 сб
19:00 І.Афанасьєв
Хто кому Рабинович

Комедія
Багата американка, білоцерківчанка за походженням, за заповітом залишає своє майно улюбленій собачці, а опікуном призначає «справжнього Рабиновича» з Білої Церкви. «Справжність» опікуна має визначити собачка, обнюхавши всіх претендентів. На що готові піти люди заради мільярдних статків? Побачимо!
4 нд
12:00

Кицик-Мицик

Казка

4 нд
19:00 А.Герні молодший
Сільвія
лірична комедія
Лірична комедія, котра занурить вас у незвичний любовний трикутник: він, вона і…собака. Це своєрідний гімн дружбі-любові між головним героєм Грегом і його чотириногою чарівною Сільвією.
6 вт
19:00 А.Цагарелі
Ханума

комедія
Серед різноманіття барв старого Тифлісу, в армянському кварталі Авлабаре, де життя вирує і кипить, де горе розчиняють у радості й веселощах, у круговерті танцю й пісні “царює” сваха Ханума. Володіючи неабияким талантом єднати одинокі серця, вона допомагає усім: і юним, і пристаркуватим, і бідним, і багатим, віднайти свою половинку.
Безсумнівно, їй під силу засватати титулованого, хоча й збіднілого князя з донькою багатого купця, І навіть перехитрити сперницю Кабато. А от чи вдасться Ханумі, переконаній холостячці, самій урятуватись від шлюбних зобов`язань?
7 ср
19:00 Р. Куні
Клінічний випадок, або Скелет у шафі
НевроЛогічна комедія
ПРЕМ’ЄРА 16+ Нова невроЛогічна комедія «Клінічний випадок, або Скелет у шафі» від автора Рея Куні («Занадто одружений таксист») та режисера Артура Прокоп’єва («Боїнг-Боїнг», «Король Лев» тощо)
8 чт
19:00 В.Дельмар
Коли птахи відлітають
Трагедія поколінь
ПРЕМ’ЄРА
9 пт
19:00 П.Бомарше
Безумний день, або Весілля Фігаро
Комедія
За п’єсою відомого французького драматурга П’єра Огюстена Бомарше. В автора п’єси дія відбувається у стародавній Іспанії. Але основні принципи людського буття не визначаються часом. Хіба не може така історія трапитись у нинішній час? Звичайно може. От тільки головних героїв варто назвати сучасними іменами. А можливо й цього не потрібно робити.
10 сб
19:00 Г.Квітка-Основ’яненко
Шельменко-денщик
комедія
Молодий капітан Скворцов має наміри одружитися з Прісінькою, дочкою самого Кирила Петровича Шпака – поміщика села, де і розгортаються події. Звичайно, батьки відмовляють. На допомогу приходить кмітливий Шельменко – денщик капітана , який готовий піти на будь-які хитрощі, аби догодити командиру і піти нарешті у відставку.
11 нд
12:00 Н.Неждана
Зачаклований Ховрашок
Казка
11 нд
19:00 Г.Квітка-Основ’яненко
Сватання на Гончарівці
Українська комедія
Красуню Уляну віддають за дурня Стецька, але її серце належить кріпаку Олексію. Як складається далі її доля? Народні звичаї, велика кількість народних пісень. Неперевершена вистава!
13 вт
19:00 М.Камолетті
Французька вечеря

комедія
Комедія в стилі танго для любителів гумору на пікантні теми. Сюжет побудований по уже відомій схемі, але значно більше заплутаний. Тут діють чоловік і дружина, їхні коханці, а також двоє «розводящих» – кухарка та її чоловік. Запросивши коханку на «вечерю» до заміського особняка, чоловік намагається спровадити дружину до матері, але вона, дізнавшись про приїзд сюди чоловікового друга, котрий є її коханцем, залишається вдома. Події стрімко розвиваються, герої потрапляють у кумедні ситуації, і до яких тільки хитрощів не вдаються господарі і їхні гості, щоб приховати факти взаємної зради!
14 ср
19:00 Н.Птушкіна
Пізанська вежа
Комедія
Сім’я, як Пізанська вежа – унікальне і безцінне творіння рук людини, яке треба всіма можливими силами зберегти, запобігти руйнуванню. Це смішна і зворушлива історія, де кожен впізнає щось близьке для себе.
15 чт
19:00 соціальна вистава
Самотня леді
І.Афанасьєв лірична комедія
Всенародна слава і любов давно залишилися для неї у минулому, зараз же, на схилі років доля багатої і капризної актриси – самота. А молодий чоловік, що прийшов по її оголошенню, зняв у неї кімнату і склав їй приємну компанію – банальний навідник на багаті квартири для зграї злодіїв…
16 пт
19:00 І.Нечуй-Левицький
Кайдашева сім’я
Народне шоу
У селі Семигори, що на Богуславщині, зі своєю дружиною і двома синами мешкає Омелько Кайдашенко. І все, здавалося б, доладно в їх сім’ї, аж поки старший син не оженився і не привів у родину Мотрю – «дівчину з перцем»…
17 сб
19:00 Ж.-Б. Мольєр
Скупий
Комедія
Від режисера «Кайдашевої сім’ї», «Хануми» та «Амількара» В’ячеслава Стасенка –вершина класики світової комедії «Скупий» Мольєра!
Пориньте у французький гумор та заплутані інтриги разом з героями вистави! Неочікувані сюрпризи від режисера і тонка акторська гра не залишать Вас байдужими. І усмішка ще довго не зникне з Вашого обличчя!
18 нд
12:00

Кицик-Мицик

Казка

18 нд
19:00 Я. Стельмах
Кохання в стилі Бароко
Комедія
ПРЕМ’ЄРА
20 вт
16:00 мала сцена О.Петров
Ніч з незнайомкою
лірична комедія
Лірична комедія про чоловіка й жінку, які нібито випадково опинилися разом у кімнатці сторожа магазину на околиці.Поступово з’ясовується, що у них багато спільного: особисте життя обох дало тріщину. Але борються вони за своє щастя по-різному.
21 ср
19:00 Я. Стельмах
Кохання в стилі Бароко
Комедія
ПРЕМ’ЄРА
22 чт
19:00 Концерт оркестру «GOLDEN MELODIES»
(Золоті мелодії)
23 пт
19:00 Церемонія вручення театральної премії «Браво»
24 сб
19:00

ШОУ ДО ЗАКРИТТЯ 83 СЕЗОНУ

25 нд
19:00

ШОУ ДО ЗАКРИТТЯ 82 СЕЗОНУ