Всеукраїнський тур гурту «Очеретяний кіт» на підтримку нового альбому«20 кроків»

19 квітня, о 15.00 в аудиторії № 507 Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу відбудеться концерт-зустріч легендарного українського гурту «Очеретяний кіт» із студентами.

«Коти» представлять музичну платівку-книжку, до якої увійшли пісні подільських авторів та есе-нариси про історію створення цих пісень. Концерт-зустріч із студентами відбудеться в атмосфері кухонної розмови з елементами блюзу, хіп-хопу та ще чогось українського, етнічного. Музиканти збираються дати концерти у вищих  та середніх навчальних закладах 20-ти міст України для відповідної слухацької аудиторії.

СтартапВсеукраїнського туру розпочався 11 квітня  – Кам’янець-Подільський, Чернівці, Івано-Франківськ. До кінця травня музиканти планують відвідати Львів, Харків, Одеса, Луцьк, Дніпропетровськ, Полтава, Чернігів та інші.

Контакти:

Олександра Венславовська

+380986443690

Микола Доляк

+380679471484

+380639985257

Роман Кріль

+380974423737

Володимир Войчишин

+380677487986

Всеукраїнський тур гурту «Очеретяний кіт»

Легендарний український гурт «Очеретяний кіт» виїжджає у турне на підтримку нового альбому «20 кроків». Музиканти збираються дати концерти у вищих та середніх навчальних закладах 20-ти міст України для відповідної слухацької аудиторії.«Коти» представлять музичну платівку-книжку, до якої увійшли пісні подільських авторів та есе-нариси про історію створення цих пісень. Концерт-зустріч із студентами відбудеться в атмосфері кухонної розмови з елементами блюзу, хіп-хопу та ще чогось українського, етнічного.

«Ми вирушаємо в таку собі студентську мандрівку навчальними закладами України. Нас немає у ротаціях комерційних радіостанцій. Ми занадто українські для шансону та «гарячих» хітів. Тому, ми присвячуємо цю подорож українським студентам і всім, кого цікавить українська пісня», каже фронтмен гурту Роман Кріль.

Офіційна презентація альбому-книжки відбулась 23 березня у Києві.  Пісні записані у стилі «подільський лаунж-рок», чи як його жартома музиканти називають «маза-хата- рок», (від словосполучення «хата-мазанка»). Запис відбувся на київський студії «Cristal Sound».Звукорежисер Сергій Тягнирядно. У оформлені диску взяли участь фотомитці та художники України, з якими музиканти товаришують. Адже останніми роками «Очеретяний Кіт» був невід’ємною музичною складовою різноманітних художніх та фото пленерів.

За змістом «Коти» порадують студентів та гостей концерту нетривіальним поглядом на українську буденність в особах та «котячими» медитаціями.

Стартап Всеукраїнського туру розпочався 11 квітня  – Кам’янець-Подільський, Чернівці, Івано-Франківськ. До кінця травня музиканти планують відвідати Львів, Харків, Одеса, Луцьк, Дніпропетровськ, Полтава, Чернігів та інші.

Історична  довідка:

Гурт був  заснований у 1995 році. Пройшов неодноразові зміни складу. Стилістично набув цілісності на чолі з Романом Крілем десь у 1998 році, коли вийшов касетний магнітоальбом «Бурса». Попередній матеріал зберігається в невідомих архівах і є вельми цікавим. 

 Далі були альбоми: електронний «Манія», фольк-панк «Коломийки», невиданий та «закопаний», російськомовний «Фаза покоя», найуспішніший «Мандрівка в Косаківку», та «Демидівський альбом», записаний в хаті-мазанці на «очеретяній базі» в селі Демидівка, Жмеринського району.

Гурт ставав кілька разів переможцем фестивалю «Червона рута» у номінації «Акустична музика». Брав участь у фестивалях: «Шешори», «Мазепа-фест», «Країна мрій», «Арт-поле»  і багатьох інших.

Склад «Очеретяного кота» такий:

Роман Кріль – голос, гітара;

Микола Доляк – голос, гітара, флейта, піаніка;

Володимир Войчишин – голос, бас-гітара;

Андрій Войтюк – барабани;

Сергій Тягнирядно - бек-вокал, клавішні;

Ірина Какаркіна – бек-вокал;

Олександра Тарас – бек-вокал.