У сучасному маркетингу упаковка грає таку ж важливу роль, як і продукт. Особливо це помітно при реалізації кондитерських виробів. В цій сфері покупець приймає рішення про купівлю, керуючись насамперед емоціями та бажанням спробувати продукт.

Саме тому сучасні кондитери таку увагу приділяють художньому оздобленню своїх виробів. А кондитерська упаковка виступає у ролі правильного ограновування, інкрустації, що надає смачному шедевру риси справжньої досконалості. На сьогоднішній день дуже популярні два види упаковки: пластикова та картонна. Обидва варіанти мають власні переваги, що істотно впливають на вибір у тій чи іншій ситуації.

Привабливі якості пластикових коробок

  • Дешевизна. Паперовий варіант обійдеться дорожче, правда, це не буде помітно для кінцевого споживача. Зрештою, всі ми готові упокоритися з невеликою різницею в ціні, якщо за рештою критеріїв вибір уже зроблено.
  • Демонстрація зовнішнього вигляду. Під прозорою упаковкою продукт помітно повністю, що дозволяє оцінити його привабливість у повній мірі. Це істотна перевага, у гонитві за якою виробники картонних виробів роблять спеціальні фігурні вирізи у кришці – це дозволяє зрівняти шанси.
  • Можливість виготовляти коробки різної форми, досягаючи відповідного рівня креативності. Тут варіантів більше, ніж у картонних конкурентів.
  • Вища стійкість до вологи та жиру, що вигідно відрізняє пластик від паперу. Коробка закривається щільно, а сам матеріал має достатню механічну міцність.

До недоліків належить відсутність індивідуальності. Пластикова упаковка викликає асоціацію з масовим виробництвом. Тому приватні кондитерські вважають за краще упаковувати свою продукцію в коробки з картону.

Переваги коробок із картону

  • Елегантність, естетичність, візуальна привабливість. Варто подивитися на продукцію, яку пропонує компанія Карт-Пак, щоб переконатися в цих якостях картонних коробок для кондитерських виробів.
  • Можливість нанесення різноманітних зображень та візерунків. Це значно розширює можливості вибору. Також можна замовити вироби з індивідуальним малюнком, наприклад автограф кондитера або декоративний друк, логотип компанії.
  • Екологічність. Натуральна целюлоза не тільки абсолютно безпечна для людини (це ж якість має і харчовий пластик), але і без проблем утилізується, не завдаючи шкоди екології.
  • Картон відноситься до "дихаючих" матеріалів, що запобігає можливості появи конденсату. Це вигідно відрізняє його від того самого пластику.

Головні недоліки такої упаковки - вона не призначена для транспортування на великі відстані через недостатню механічну міцність і схильність до впливу вологи.

Знаючи основні плюси та мінуси картонних та пластикових упаковок, ви зможете легко вибрати вироби, оптимальні для ваших умов використання.

Додати коментар