Суші у Києві з доставкою у будь-який куточок міста – звична справа. У місті часто можна побачити кур'єрів, які зайняті у сфері доставки суші Київ і більшість з них працює у ресторані «Суші Майстер». «Суші Майстер» - це мережа ресторанів японської та паназіатської кухні, що успішно працює по всій країні і далеко за її межами. Тут гарне меню, відмінні умови замовлення та оперативна доставка. І це не все, чим заклад готовий тішити улюблених гостей. У ресторані є багато смачних та вигідних пропозицій для нових та постійних клієнтів.

Меню «Суши Мастер» в Києві

Вибір страв «Суші Майстер» приваблює клієнтів, які шукають, де замовити суші в рідному місті. Найсмачніші роли та суші – це незмінна база постійного меню закладу.

Якщо ви думаєте, що ролами та суші все обмежується, то ні. В меню закладу представлений значний асортимент страв, в наступних розділах:

 • Звичайно роли.
 • Легендарні суші.
 • Салати.
 • Перші страви та лапша.
 • Десерти.
 • Напої.

Додатково варто відзначити, що в меню є розділ Сети, де зібрані різні варіації суші-наборів. Ці набори відрізняються за вагою та складом, що дозволяє клієнтам підібрати оптимальний варіант. Загалом в меню закладу представлені різноманітні страви на будь-який смак та гаманець. Висновок – проблем з вибором позицій для замовлення виникнути не повинно.

Переваги «Суші Майстер»

Існує кілька причин, чому суші варто замовляти саме в цьому закладі. «Суші Майстер» дотримув роботі політики залучення клієнтів, тому тут так багато переваг:

 • Контроль постачання продуктів – для приготування ваших улюблених страв обираються найкращі пропозиції постачальників, щоб сушисти працювали з якісними та свіжими інгредієнтами.
 • Професійний колектив – співробітники проходять безліч ступенів навчання та практики, де вчаться обслуговувати клієнтів мережі на вищому рівні.
 • Привабливі ціни – це запорука постійного потоку клієнтів, які невдовзі стають справжніми поціновувачами вишуканих японських страв та високоякісного сервісу.

Окремо вважаємо за потрібне наголосити на якості надання сервісу адресної доставки. Ресторан має власну кур’єрську службу, яка дуже відповідально ставитися до виконання своїх обов’язків. Завдяки цьому клієнти мають змогу отримувати свої замовлення не просто вчасно, а й дуже швидко. Навіть в моменти високої завантаженості ресторану час доставки в столиці рідко перевищує 45-60 хвилин.

На цьому переваги не закінчуються! Ще варто згадати про акції та знижки на популярні позиції меню. У закладі діє кілька постійних акцій, – наприклад , знижки до дня народження клієнта – але є спеціальні пропозиції до свят та важливих дат для ресторану. А ще є гарний бонус кожному клієнту, що замовить суші на суму понад 400 гривень у вигляді безкоштовної доставки. Повний перелік акцій можна знайти на сайті та в мобільному застосунку.

Як замовити улюблені суші в «Суші Майстер» у Києві?

Щоб замовити суші саме в цьому ресторані вам треба витратити лише кілька хвилин. За цей час вам треба виконати наступні дії:

 1. Ознайомтесь з меню, цінами та умовами.
 2. Зробіть вибір страв з огляду на власні вподобання та побажання.
 3. Відправте обрані позиції меню до кошику та за потреби відредагуйте кількість порцій. Також можете додати коментар.
 4. Заповніть анкету клієнта (ФІО, контактний телефон, адреса доставки). Також слід вказати спосіб оплати замовлення.

Ви погодитесь, що процес замовлення суші з доставкою дуже простий. Виконати всі ці дії можна на офіційному сайті закладу, а також в мобільному застосунку.

На обох цих ресурсах ви можете створити власний акаунт. Мати свою сторінку на онлайн-платформі популярного суші-ресторану – це круто! У акаунті ви можете відстежувати своє замовлення, бачити всю історію своїх заявок тощо. А ще ви будете вчасно отримувати повідомлення про новинки меню, актуальні акції на знижки, якими регулярно бавить своїх клієнтів заклад.

Ви ще стали клієнтом ресторану «Суші Майстер»? Це можна виправити вже зараз, а треба лише перейти на сайт закладу або встановити застосунок на свій телефон. Ми впевнені, що ви отримаєте купу задоволення та обов’язково захочете замовити суші у цьому ресторані ще не один раз.

Додати коментар