Тріснутий екран iPhone - це таке ж звичайне явище, як і зношена батарея. У зв'язку з тим, що смартфон марки Apple – це символ елегантності та престижу, його зовнішній вигляд має бути бездоганним. До речі, поміняти екран так само просто, як замінити батарею. А знайти необхідний дисплейний модуль для свого смартфона можна тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekrany/.

Підготовка

Насамперед нам знадобиться новий екран, і бажано оригінальний. Якісний екран Apple забезпечує нам 100% сумісність. Потім готуємо мінімальний набір інструментів: викрутки Triwing та Pentalobe, пластикову карту або лопатку, і нарешті фен, щоб відокремити екран від корпусу.

Якщо ми розігрілися і сфокусувалися як майстер кунг-фу, то можемо приступити до заміни екрану.

Покроковий посібник із заміни дисплея

 1. Почнемо з того, що відкрутимо два гвинти поруч із входом Lightning за допомогою викрутки Pentalobe. Без цього кроку зняти екран не вийде.
 2. Потім беремо фен та присоску. Фіксуємо вакуумний інструмент максимально близько до кнопки додому та виставляємо сушарку в режим "тепле повітря". Повільно та рівномірно нагріваємо краї екрану, щоб розм'якшити клей.
 3. Тепер намагаємося підчепити екран знизу. Захоплюємо присоску однією рукою, а іншою рукою обережно тягнемо телефон, утримуючи його за корпус. Якщо утворилася невелика щілина, вставляємо в неї лопатку. Тут потрібно бути обережним, тому що бічні сторони екрану утримують клямки, а верхня частина – двоє гачків.
 4. Далі потрібно діяти швидко, щоб гарячий клей не встиг охолонути. Вставляємо плоский інструмент у щілину та переміщуємо його знизу вгору, звільняючи клямки.
 5. Залишилося повністю видалити екран. Для цього потягніть його по корпусу. Будьте обережні, щоб не тягнути занадто сильно, адже нагорі є тонкі шлейфи.
 6. Тепер нам доступна внутрішня частина смартфона і одразу переходимо до відключення дисплейного модуля від материнської плати. Усього існує три шлейфи, які відповідають за роботу екрану, кнопки «додому», фронтальної камери та динаміка. Конектори знаходяться під захисною пластиною, яку необхідно заздалегідь зняти. Після цього вимикаємо згадані шлейфи.
 7. Після розбирання екрана потрібно зробити ще два кроки. Оригінальний новий екран поставляється без кнопки та передньої камери. Це пов'язано з тим, що кожен iPhone має спеціально запрограмований Touch ID та веб-камеру. Тому ми повинні видалити їх зі старого екрана та встановити на новому.

 8. Почнімо з видалення кнопки з Touch ID, відкрутивши чотири гвинти викруткою Triwing.
 9. Після цього потрібно акуратно відстебнути конектор кнопки.

 10. Тепер найскладніше: нам потрібно відчепити веб-камеру з динаміком та датчиками освітлення. Спочатку треба відкрутити всі гвинти, які ви бачите. Коли зніміть пластину, вийміть динамік та відклейте стрічку з камерою та датчиками. Тут треба бути дуже обережним, тому що клей тримається дуже щільно, а стрічки дуже ніжні.
 11. Зібравши весь екран, можна приступати до збирання. Тепер на краях екрану наклеюємо двосторонній скотч і прикріплюємо всі кабелі на свої місця і прикручуємо пластини.

Останнє, що нам потрібно зробити, це затягнути гвинти у нижній частині телефону, попередньо перевіривши, що все працює.

Додати коментар