Це важкий крок, на який зважуються від відчаю або безрозсудної хоробрості. Нова робота в Україні здається чимось недоступним і віртуальним, як колонізація Марса. І все ж Ілон Маск вперто йде до своєї мети. Чим ви гірші? Досвід Jobmix.net доводить - хорошу роботу знаходять маломобільні, пенсіонери і багатодітні мами. Вам точно пора шукати нову роботу, якщо ваша ситуація схожа на цей перелік.

Маленька зарплата. Ви працюєте, щоб жити гідно, а не виживати, одягатися в секонд-хендах та відмовлятися від поїздки на море. Не обов'язково мати вищу освіту і МБА, щоб заробляти достатньо для нормального життя вашої родини. На Jobmix.net пропонують досить непогані зарплати менеджерам з продажу, сантехнікам, будівельникам, перекладачам тощо.

Вмираюча фірма. Директор постійно десь відсутній, показники йдуть в мінус, ви приносите на роботу папір і ручки, а колектив замислюється про кредит для порятунку компанії. Помилки менеджменту вам не виправити, а чекати неминучого краху не варто: натомість позитивної рекомендації отримаєте мінус в карму в очах кадровиків.

Махінації керівництва. Без коментарів. Звільняйтеся відразу, поки не підставили вас.

Начальник - монстр. Це поширена проблема, з якою боротися неможливо. Людину ви не переробите, зате отримаєте депресію і купу нервових захворювань. Витрати на лікування нівелюють високу зарплату.

Ви стали жертвами булінгу. Чвари, лайка, провокації і хронічні неприємності на роботі роблять невротиком самого стійкого атлета. Якщо немає можливості сколотити свою команду і дати бій кривдникам - йдіть.

Вам неприємна діяльність, якою займається ваша фірма. Нав'язування сумнівних товарів і послуг, робота з проблемною заборгованістю, фірми-прокладки - це не те, на що варто витрачати роки життя.

Умови роботи загрожують життю і здоров'ю. Одна справа, якщо ви все життя мріяли бути рятувальником, водолазом або пожежним. Зовсім інша - з алергією працювати на складі з агресивними хімікатами.

Ви працюєте за трьох. Як правило, на розмір зарплатні це ніяк не впливає. Якщо обсяг функціональних обов'язків перевищив норму, а завдання дороблюєте у вихідні - вимагайте адекватну оплату, або звільняйтеся. Мультифункціональні фахівці високо цінуються на ринку праці.

Робота не приносить вам задоволення. Так, робота повинна радувати, інакше вона перетворюється на каторгу. Ви ж не зробили нічого злочинного, щоб карати себе щодня? Додайте резюме на Jobmix.net і виберіть роботу до душі.

Додати коментар