Стати фінансово незалежним допоможе прагнення скласти свій особистий бюджет і фінансовий план. Саме таким чином людина набуває право голосу у формуванні свого майбутнього. Природно, не завжди все йде за планом, але як сказав колишній прем'єр міністр Великобританії Черчіль:

«у тих, хто будує плани, виходить краще, ніж у тих, у кого їх немає, не дивлячись на те, що цих планів рідко дотримуються».

Бюджет і планування є важливими і для тих людей, яким здається, що фінансова незалежність - це вже занадто висока мета. Наприклад, при відсутності плану може трапитися так, що більше не буде вистачати грошей на деякі суттєві товари або послуги, тому що гроші після зарплати були необдумано витрачені на речі другорядної або третьорядної важливості. Для тимчасового рішення фінансового питання можна скористатися послугами ломбарду.

Бюджет і планування є важливими і для тих людей, яким здається, що фінансова незалежність - це вже занадто висока мета. Наприклад, при відсутності плану може трапитися так, що більше не буде вистачати грошей на деякі суттєві товари або послуги, тому що гроші після зарплати були необдумано витрачені на речі другорядної або третьорядної важливості. У гіршому випадку, щоб заплатити за все необхідне, така людина може взяти кредит під високі відсотки, які в наступному місяці тепер уже з'їдять і основну частину доходу. Можливо трапитися, що через відсутність плану не буде укладений якийсь істотний договір: наприклад, вчасно не буде продовжений договір страхування будинку або іншого житла, і саме в ті дні, коли не буде діяти страховка, може статися пожежа або аварія з водопроводом. Отже, складання свого персонального фінансового плану допоможе запобігти додатковим втратам і забезпечити фінансову стабільність.  Якщо трапиться невідкладна необхідність у грошах, можна завжди скористатися кредитом в DamVBorg, цим самим вийти з критичної ситуації.

Важливим етапом для досягнення фінансової незалежності є фінансова грамотність. Молодь є більш розвиненою в цьому напрямку, так як сучасні умови життя цього вимагають. Люди старшого віку у фінансовому плані менш грамотні, на це вплинуло багато історичних подій, які змушували шукати способи для існування, отже і розвивали інші навики.

У сучасному світі без кордонів є необхідністю розуміти фінансові рухи між учасниками ринку товарів та послуг, насиченість і велика конкуренція вимагає від людини бути фінансово грамотною.

Планування своїх доходів і видатків дає чітке розуміння для вірного обрання шляху, щоб стати фінансово успішним.

Додати коментар