Раніше протеїновмісні продукти споживали спортсмени. Зараз вони мають попит у звичайних людей, а їхній асортимент став набагато різноманітнішим. Сьогодні велику популярність мають спеціальні батончики, які не тільки є джерелом білків для побудови м’язів, а й допомагають схуднути. Так це насправді чи ні — спробуємо розібратися.

Що собою являє продукт

Це смачні та корисні солодощі, які містять багато білка. У них його 10–15 грамів. При цьому вуглеводів дуже мало. Ще батончики містять L-каротин, вітаміни, мінерали. Основа — злаки, сушені фрукти, мед і фруктоза як замінники цукру. Наприклад, надзвичайно популярні нині батончики Fizi в інтернет-магазині виробляють із ядер горіхів та ізоляту протеїну з цього дерева. Підсолоджувачем є концентрований екстракт яблучного соку. Поверх покривають глазур’ю з тертого какао. Для смаку додають ваніль, мальтит. Щоб текстура була однорідною, вводять лецитин. Виробники пропонують безліч смаків своєї продукції та різні варіанти для певних потреб: відновлення енергії, схуднення, нарощування м’язів тощо. Залежно від призначення продукту, склад трішки змінюється, але головне — це тільки натуральні компоненти. Саме в цьому їхня основна користь.

Позитивний вплив на організм

Протеїн — важливий елемент для швидкого позбавлення від жирових відкладень, нормалізації метаболізму, укріпленню м’язів. Це ще й головний матеріал для побудови організму. Тому батончики на його основі можуть бути корисними з кількох причин:

  1. Енергетичний підйом — швидке та зручне джерело енергії, особливо після інтенсивних фізичних навантажень.
  2. Контроль апетиту — завдяки високому вмісту білка та клітковини допоможе зберегти надовше відчуття ситості, а це сприяє контролю ваги.
  3. Поживні речовини — збагачені вітамінами та мінералами, що допомагає задовольнити щоденні потреби в цих поживних речовинах.
  4. Зручність — компактні розміри дозволяють кинути в сумку декілька штук та споживати в будь-якому місці.
  5. Джерело білка — у них високий рівень цієї речовини, яка необхідна для росту та відновлення м’язів.

Допомога при схудненні

Організму потрібен протеїн, що міститься в батончиках, адже це каталізатор нормального метаболізму, який регулює вагу. Проте слід пам’ятати, що випускають різні продукти, тому варто контролювати, щоб кількість вуглеводів не перевищувала 15 г на 100 г. Вживати можна не більше ніж дві штуки на день, бажано в ранковий час чи після тренування. Не замінюйте ними повноцінне приймання їжі. Змініть підхід до харчування, зробивши його більш корисним і вибравши батончики на сайті магазину Maudau, де вони представлені у великому асортименті. Деякі протеїнові продукти містять молочний білок, цукор, глютен. Іноді штучні барвники. Тому їх краще не вживати алергікам, діабетикам, вагітним і жінкам, які годують, за ниркової недостатності, коли є непереносимість компонентів. Слід уважно вивчати склад, щоб не нашкодити собі.

Додати коментар