Екстрим-побачення – це круто: тепер ніхто не скаже, що життя з вами може бути нудним і передбачуваним. Крім того, ну справді, коли б ви ще сходили на скалодром, стрибнули з парашутом або зважилися на зорбінг?

Екстрим-побачення – це круто: тепер ніхто не скаже, що життя з вами може бути нудним і передбачуваним. Крім того, ну справді, коли б ви ще сходили на скалодром, стрибнули з парашутом або зважилися на зорбінг?

Правило перше: не чіпати фобій вашої половинки

І не потрібно пояснювати їй, що вона повинна перебороти свій страх і полюбити американські гірки. Не повинна. У світі багато інших прекрасних можливостей полоскотати нерви. Отже, надягайте ваші бомбові брендові кепки, на приклад: https://kasta.ua/market/kepka/, – і вперед!

Kasta рекомендує такі види екстрим-побачень:

  1. Баггі. Приготуйте зручний одяг, який не жаль забруднити і приготуйтеся на великій швидкості керувати машинкою по камінню і пилу і волати від жаху й захвату!
  2. Пейнтбол. Якщо вам іноді здається, що ви готові вбити один одного, цей варіант для вас! Ви без особливої шкоди випустите пару та оздоровите стосунки, адже пейнтбол – відмінна розрядка для емоцій.
  3. Зорбінг. Величезна прозора куля, куди ви залазите перед тим, як її зіштовхнуть з гори. Можна летіти, кричати, перекидатися, знову кричати й обіцяти собі, що ніколи більше. Є варіанти одиночних і парних спусків.
  4. Стрибки з парашутом. Романтика для сильних духом. Потім чесно зможете розповідати всім, що разом побували на сьомому небі.

Звичайно, це тільки мала частина ідей для екстрим-побачень. Є ще повітряна куля, мотузковий парк, американські гірки, дослідження катакомб і печер, прогулянка автостопом та ін. Головне – гарненько підготуватися до пригод і тверезо оцінити бажання та фізичні можливості обох.

Як підготувати другу половинку до екстрим-побачення?

Абсолютно точно потрібен баланс між сюрпризом і непідготовленістю. Як мінімум, слід трохи підняти завісу таємниці і:

  1. Попередити, що планується щось екстремальне, узгодити день і час – це забезпечить відповідний настрій.
  2. Проговорити форму одягу. Вбратися в нескінченно прекрасну, ось таку, жіночу туніку й опинитися в баггі, звичайно, можна, але туніку буде шкода.
  3. Запланувати після побачення посиденьки в кафе, парку або деінде, де ви обидва зможете видихнути, розслабитися і поділитися враженнями.
  4. Не забути сказати своїй половинці, що він/вона – природжений екстремал, і ви вже починаєте планувати нове бурхливе побачення.

Додати коментар