У наших батьків не було таких широких можливостей для навчання і саморозвитку, як у нас зараз. В ті часи пріоритетним і єдиним можливим варіантом була традиційна освіта у вигляді школи, технікуму чи університету. З появою інтернету і сучасних технологій ситуація кардинально змінилась, адже знання стали доступними всім і в будь-який час. Сьогодні кожен може "розгуглити" будь-яку цікаву йому тему, витративши на це буквально кілька секунд. Інформація розповсюджується зі швидкістю світла, і це дає багато переваг сучасній людині. Традиційну освіту, яку не можна назвати повною та досконалою, сьогодні можна доповнити актуальними і розширеними знаннями. В інтернеті безліч уроків, майстер-класів, курсів і різноманітних розвиваючих тренінгів з будь-яких тем, і вони швидко поповнюються. Також з'явилось багато можливостей зекономити на саморозвитку, одна із таких - форум Складчина, де успішно практикуються спільні покупки будь-яких інфопродуктів. Зараз стає все більше професій, в яких запорукою успіху є саме саморозвиток і самоосвіта.

Самоосвіта - це спосіб отримання знань, умінь і навичок в певній сфері, який базується на самостійній роботі. Головними відмінностями самоосвіти від традиційної є:

  • відсутність потреби в навчальному закладі;
  • широкий вибір джерел інформації;
  • відповідність індивідуальним потребам.

Мотивацією в цьому випадку є не диплом чи сертифікат, які видають навчальні заклади, а внутрішня потреба знати, вміти і розвиватись у напрямку, який подобається. Тут також важливим фактором є самодисципліна, вміння організувати свій час і простір для навчання таким чином, щоб мати з того максимальну користь. Важливо зосередитись на темі і не відволікатись від навчального процесу на дрібниці. Самоосвіта сьогодні є не розкішшю, а необхідністю, оскільки такі тенденції диктує сучасний світ, де все швидко змінюється. Додаткові актуальні знання допоможуть швидко адаптуватись і обернути собі на користь ці зміни.

Де брати інформацію для саморозвитку?

Звісно ж, в інтернеті. Це найбільш повне зібрання різноманітних ресурсів, які публікують корисну та цікаву інформацію. Часто вона представлена у вигляді інфопродуктів, які можна придбати за допомогою форуму Складчина з мінімальними фінансовими витратами. З цим ресурсом працювати дуже просто і зручно, достатньо зареєструватись і ознайомитись з правилами форуму - https://www.skladchina.biz/threads/chto-ehto-za-sajt-kak-poluchit-to-chto-ja-ischu.21168/?from=050501. Розвивайтесь та відкривайте для себе нові перспективи!

Додати коментар