Якщо ви мрієте про квартиру в новобудові, то перше, про що треба пам’ятати, — при виборі ЖК треба забути про емоційність, а керуватися розміреним аналітичним підбором. Не слід зупинятися на першому варіанті, експерти радять вивчити якомога більше пропозицій.

Визначтесь з місцем розташування майбутньої квартири

Пріоритети на цьому етапі пошуку повинні надаватися в залежності від індивідуальних потреб родини. Так, якщо родина мріє про тиху затишну оселю, яка розташована в парку, то можна вибрати житло на Шулявці у новобудові Crystal Park Tower від надійного девелопера «Ковальська». Crystal Park Tower відповідає всім вимогам до сучасних новобудов: житловий комплекс дуже вдало розташовано, він зведений за монолітно-каркасною технологією, що гарантує надійність та довгий строк експлуатації будівлі.

Є декілька основних факторів, що впливають на вибір району:

  • транспортна доступність;
  • соціальні об’єкти, інфраструктура;
  • екологія та безпека.

Дуже важливо вибирати район з оптимальною транспортною розв'язкою: наявність громадського транспорту допоможе легко виїхати на роботу, в дитячий садок чи школу, навідатись до центру міста.

У кроковій доступності від будівлі повинні знаходитися соціальні об’єкти, наприклад, школа чи поліклініка, а також магазини, кафе, аптеки, банки тощо.

Чим більше зелених зон в районі, тим чистіше повітря. Треба перевірити, щоб поблизу не було великих автомагістралей та промислових підприємств.

Правильно обирайте забудовника

Цей етап — дуже важливий, треба дуже прискіпливо вибирати забудовника, щоб не пожалкувати потім про придбання. Спочатку треба відвідати його сайт та вивчити всі установчі документи, дозволи на будівництво. Плюсом буде наявність акредитації надійного банку.

Рекомендується також відвідати будівельний майданчик. Якщо це неможливо, то підійдуть вебкамери від забудовника чи фото, які висвітлюють динаміку забудови.

Джерелом інформації є також соціальні мережі, можна багато дізнатися про репутацію девелопера завдяки відгукам.

Придивіться до розташування квартири

Однозначними плюсами планування квартири є візуально більший простір, наявність як сонячної, так і тіньової сторони, хороший огляд місцевості. Ідеально, якщо з вікна ви будете бачити приємні природні пейзажі, а не автотрасу чи завод.

Додати коментар