Дізнайтесь, скільки коштуватиме поклейка шпалер в Харкові, як впливає ціна матеріалу на витрати, об’єм підготовки та розцінки будівельників.

Розрахунок вартості поклейки шпалер: як це зробити

Вирішивши зробити ремонт в квартирі чи лише в одній кімнаті з використанням шпалер, звісно хотітимете це здійснити якомога оперативніше. Багато людей обирають послуги будівельних бригад, адже це швидко, якісно та з гарантією. Якщо вас цікавить поклейка обоїв, ціна роботи в Харкові може досить сильно відрізнятись. Тому вам точно буде цікаво дізнатись орієнтовні витрати. На сайті Добро Буд https://dobrobud.kh.ua/, наприклад, зможете отримати розрахунок, якщо звернетесь до фахівців. Але ж з яких статей складаються така робота, розберемося.

Ціна матеріалу

Вартість матеріалу – це перше, що впливає на загальну ціну робіт. Сьогодні доступні такі варіанти:

  • паперові – екологічні, найдешевші, виглядають досить привабливо. Але клеїти їх досить важко, тому вартість робіт може бути дещо вищою;
  • вінілові та флізелінові. Вони приблизно в одному ціновому сегменті, серед переваг – зручність та швидкість наклеювання та привабливий вигляд, полотна дуже легко суміщати, зазвичай шов непомітний;
  • текстильні. Стильні та привабливі, в наклеювані дещо капризні, тому вартість робіт може бути дещо вищою.

Зверніть увагу, що іноді за наклеювання дуже дорогих шпалер майстри беруть вищу ціну, адже робота з таким матеріалом ризикована для них. Цілком можливо, що при псуванні матеріалу доведеться платити з власного гаманця за це.

Підготовчі роботи: у скільки вони обійдуться

Наступний етап – підготовка поверхні. Певні роботи можна зробити самостійно. Але якщо після видалення старих шпалери виявилось, що є серйозні дефекти стін, то їх краще доручити спеціалістам. Можливо доведеться платити за:

  • ручну або механічну штукатурку – який варіант по ціні підходить, вирішувати вам;
  • обробку металевих елементів, якщо такі є;
  • затирку та ґрунтовку. Особливо важлива остання, адже наявність такого додаткового шару підвищує адгезію та дає змогу зменшити витрату фарб за рахунок закривання пор.

Деякі роботи будуть включені в ціну будівельників. Які саме варто уточнити заздалегідь. Зателефонуйте менеджеру чи заповніть анкету заявки на сайті.

Вартість послуг будівельної бригади

Звісно потрібно включити ще і вартість робіт. Вона залежить від кваліфікації майстрів, площі кімнати, з якою потрібно працювати, висоти стелі. Прайси можуть суттєво відрізнятись, тому варто дізнатись, які саме роботи включені в послугу та які строки їх виконання.

Взагалі, замовляючи послугу поклейки шпалер, потрібно поспілкуватись з представником компанії.

Додати коментар