Ваги — важливе оснащення будь-якої лабораторії: навчальної, виробничої чи науково-дослідницької. Точність ваг - запорука достовірності результатів дослідження, тому вибір лабораторних і аналітичних ваг - завдання серйозне. Залежно від завдань, що виконуються лабораторією, набуваються ваги 'певного ступеня точності, меж вимірювання, дискретності, одиниць виміру (грами, міліграми тощо).

Більшість сучасних моделей ваг є електронними, а в модельному ряду електронних ваг можна вибрати ті, які можуть виводити результати зважування на друк або передавати їх до підключеного комп'ютера (у тому числі з використанням бездротових інтерфейсів).

Ваги високої точності від AXIS

Польська компанія AXIS працює з 89-го року і прославилася як першопрохідник у галузі випуску електронного ваговимірювального обладнання у своїй країні. AXIS забезпечила інноваційною технікою тисячі поштових відділень, швидко здобувши репутацію виробника високоточних та надійних ваг. Успіх дозволив продовжувати розширювати та покращувати лінійку електроніки. На сьогодні ваги AXIS представлені у всіх типових лінійках: від аналітичного ваговимірювального обладнання до складського та промислового. Особливий здобуток компанії - ваги високої точності, визнані у всьому світі.

Лабораторні та аналітичні ваги AXIS, крім власне лабораторій, використовуються у виробничому процесі та відділах контролю якості на підприємствах багатьох галузей промисловості (хімічної, нафтопереробної, фармацевтичної, харчової тощо), в аптеках, в медичних, санітарно-епідеміологічних та природоохоронних установах. Там же використовуються ваги вологоміри бренду.

Польська компанія AXIS виробляє та реалізує вагове обладнання найвищої якості, що відповідає жорстким стандартам Європейського Союзу. Компанія першою у Польщі почала виробляти мікропроцесорні ваги. Якість продукції підтверджено сертифікатом ISO (європейський стандарт систем управління якістю).

Ваги AXIS особливо рекомендується використовувати в складних умовах. Якість моделей з нержавіючими, водостійкими, герметичними, стійкими до впливу агресивних хімічних речовин платформами напевно приємно здивує споживача та гарантує довгий термін служби ваг. Практично всі ваги марки AXIS обладнані блоком сполучення з комп'ютером або принтером. Також у вагах AXIS передбачена можливість вбудовування їх у виробничі лінії та системи автоматичного керування виробничими процесами.

Додати коментар