Будапешт - столиця Угорщини. Одне з найкрасивіших міст Європи. Воно розташоване на річці Дунай, яка ділить його на дві частини: Буда і Пешт. Попри те, що саме Буда є історичною столицею країни, Пешт займає більшу частину міста. Обидві частини з'єднані між собою численними мостами. Це одна з небагатьох столиць-курортів у Європі. Тому багато компаній-перевізників пропонують купити квиток на автобус Київ Будапешт.

Щоб побачити всі визначні пам'ятки цього міста, потрібно витратити не один день. Найбільш відвідуваними об'єктами міста вважаються:

  • Проспект Андраші. Це найдовша і найстаріша вулиця в Будапешті. Тут розташовано багато пам'яток архітектури, виконаних у стилі неоренесансу. Найзначнішою будівлею є Оперний театр, якому вже понад 200 років.
  • Будайська фортеця. Зараз городяни називають її Фортечним районом. Це пов'язано з великими розмірами будівлі та багаторівневою забудовою. Тут знаходиться сам палац, Рибальський бастіон, музеї, собори. Для туристів є фунікулер, який підніме вас до самої фортеці.
  • Міський парк. Тут гуляють не тільки туристи, а й місцеві жителі. Головною родзинкою парку вважаються купальні, які користуються популярністю в будь-яку пору року.

Кожна екскурсійна програма містить у собі водну прогулянку Дунаєм. Найкраще для цього обирати вечірній час. Тоді обидва боки міста освітлюються численними ліхтарями, що створює магічну атмосферу.

Маршрут Київ - Будапешт автобусом

Дорога займає близько 30 годин. Тому перш ніж купити квиток на автобус Київ - Будапешт переконайтеся, що транспорт відповідає вашим критеріям. Більшість транспортних компаній пропонують великі туристичні автобуси, які оснащені всім необхідним для вашого комфорту. Квитки на автобус ви можете придбати за допомогою агрегаторів, які пропонують різні варіанти за вартістю

Велика частина шляху проходить територією України. Більш детальний маршрут ви можете дізнатися у свого перевізника. У будь-якому разі, будьте готові до того, що вам доведеться проїхати гірським серпантином. Карпати - одна з головних визначних пам'яток України. Незважаючи на всю небезпеку гірських доріг, пейзажі за вікном вражають своєю красою. Якщо у вас буде можливість, обов'язково зробіть зупинку в одному з місцевих містечок. Так ви зможете повністю насолодитися природою.

В Угорщині ж переважає рівнинна місцевість. За вікном будуть миготіти акуратні виноградники і великі поля з вітряками. Під час зупинок у вас буде можливість роздивитися їх ближче і зробити фото.

Де варто зробити додаткову зупинку?

У західній частині України є кілька міст, у яких часто зупиняються туристичні автобуси. Найбільшим із них є Львів. Це старе місто, що має багату історію, а архітектура якого позначилася на впливі Австро-Угорщини, оскільки місто довгий час перебувало під владою цієї держави. Тому прогулянка його вулицями стане чудовим початком вашої подорожі до Будапешта. Кількох годин не вистачить, щоб оглянути весь Львів. Однак обов'язково відвідайте площу Ринок, де зібрано кілька музеїв та інших визначних пам'яток міста.

Ще одним місцем для зупинки може стати Мукачево. Історія міста також тісно пов'язана з Угорщиною. Його головною визначною пам'яткою став замок Паланок. Він розташований на високій горі вулканічного походження.

Після перетину кордону одним із перших великих міст стане Ньїредьгаза. У його передмісті розташоване термальне озеро Шоштодьєдьфюрдо. Місцеві жителі часто називають його скороченою версією - Шошто. Вода тут ніколи не замерзає, адже її температура тримається близько 26°С цілий рік. Крім того, у місті часто проводять різноманітні музичні фестивалі. Можливо вам вдасться відвідати один із них. Ми навели лише невеликий список цікавих місць у Будапешті. Місто має велику культурну та архітектурну спадщину, тож у вас буде безліч можливостей дослідити та насолодитися його унікальною чарівністю.

Додати коментар