15 липня 2012 року, 10-00 год. в корпусі санаторію «Діброва» проведено науково-практичну конференцію «Формування тверезого способу життя в сім'ї та суспільстві». Організатори: Всеукраїнський громадський рух «Твереза Україна»,  Білоцерківська міська молодіжна громадська організація «Молода еліта»

Мета Конференції - зміцнення наукового підґрунтя заходів з подолання алкоголізації та формування тверезості в Україні. 
Учасниками конференції стали спеціалісти з профілактики алкоголевживання та тютюнопаління, активісти та керівники тверезницьких організацій, педагоги, психологи, медичні працівники, засоби масової інформації та інші, що зацікавлені у відродженні тверезості в українському суспільстві. 
Конференція  розпочалася привітаннями регіональних координаторів тверезницького руху. Зокрема, голова громадського руху «Твереза Біла Церква» при Білоцерківській міській молодіжній громадській організації «Молода еліта» та оргкомітету Сьомого Всеукраїнського З'їзду тверезницького руху Анатолій Гончар побажав усім присутнім гарних усвідомлень, знань та всього yайкращого.
Далі були представлені доповіді в галузях педагогіки, соціології, історії, медицини тощо, які направлені на формування тверезого способу життя (оригінальні дослідження їх авторів). 
Конференція закінчилася обговоренням і прийняттям проекту резолюції конференції, одними з питань якої були:
- проведення викладання основ тверезості в навчальних закладах;
- передбачення цільового фінансування на пропаганду здорового способу життя;
- заборона будь-якої реклами алкоголю та тютюну та ін.
Науково-практична конференція «Формування тверезого способу життя в сім'ї та суспільстві» була проведена в рамках Сьомого Всеукраїнського З'їзду тверезницького руху, який проходить з 14 по 21 липня 2012 року на території Голіндерні санаторію «Діброва». Приймають участь у з`їзді близько 80 чоловік, які підтримують здоровий спосіб життя. Цікавим виявився той факт, що більшість учасників не тільки живуть тверезо, а й є вегетаріанцями та сироїдами. Територія проведення заходу є територією тверезості (вільною від алкогольних та тютюнових виробів). 

Ще є час відвідати з`їзд, який продовжуватиместься ще до цієї суботи. То ж , будь ласка, приходьте відвідати семінари по собріології о 16-00 год. кожен день та просто відпочити біля вогнища в чудовій, теплій атмосфері з цікавими людьми!

Comments are now closed for this entry

Коментарі

0 # Владимир 01.08.2012, 13:53
Молодці! Потрібно розвивати і далі тему тверезості.