Останнім часом активізувалось будівництво церков та капличок. Чомусь їх починають будувати навіть попри опір людей, та ще й в місцях зовсім для цього недоречних, в парках, біля лікарень, в дворах з житловими будинками, на вокзалі, це так Богу необхідно щоб організації, які до Віри не мають жодного відношення нагло лізли до кожної людини?

Одним із прикладів є будівництво в районі Гайок, прямо в парку біля школи, а далі що, закрити школу і ходити на обидлячування в церкву? Бо інакше це не виглядає, якщо знищивши дерева парку, попри опір людей, поруч із навчальним закладом будують незважаючи ні нащо.

Самозахоплення територій вже стає закономірним для таких організацій. Чому ж люди продовжують носити туди гроші, невже рабство краще Свободи, чому ж стають добровільними рабами і служать безробітним дармоїдам, які нехтують всім людським?

Це нагадує повернення в 90-ті роки, коли з'являлися різні шарлатани, які дурили бідних і дурних людей, так як у людей було мало грошей, то вибір і кругозір були обмежені.

Вершиною наглості "служителів" Бога є те, що церква в Гайку належить московському патріархату, тобто служить агресору і впроваджує політику держави, яка є по відношенню до України агресором. То навіщо ж людям в парку біля навчального закладу україноненависний, людиноненависний, породжуючий агресію, представник "руского міра", захоплюючий парк елемент!?

Ще новини по темі:

Паркан біля школи № 8 в Гайку

Громадське обговорення про будівництво чергової церкви

Обговорення про будівництво нової чергової церкви біля книгарні

Додати коментар