День города Белая Церковь - 2012

Урочисте відкриття свята міста «Білій Церкві – 980» почалось о 10-00 з привітання міського голови Василя Савчука. Після відкриття було багато побажань від різних офіційних осіб.

День міста Біла Церква

Після чого всі вирушили разом з міським головою до Замкової гори, костьолу Іоанна Предтечі, де було відкрито обласний фестиваль духових оркестрів «Сурми Київщини», знову багато привітань і теплих слів.

День міста Біла Церква

День міста Біла Церква

День міста Біла Церква

Далі рух було продовжено до Торгової площі (Брум), де було відкрито «Свято квітів – яскравий вінець екології міста і наших сердець».

День міста Біла Церква

День міста Біла Церква

День міста Біла Церква

Після відкриття всіх місць святкування, свято продовжили різноманітні гуртки, радуючи своїми виступами відвідувачів.

Неподалік Торгової площі, а саме на протилежній стороні вулиці Ярослава Мудрого проходив Фестиваль середньовічної культури «Меч Юр’єва».

День міста Біла Церква

На святі міста був святковий ярмарок, де були представлені товари в основному китайських виробників. Багато людей цікавились вишиванками китайських виробників, думаючи що вони привезені із Закарпаття. Взагалі атмосфера була святкова, багато різноманітних дійств в різних частинах торгової площі.

День міста Біла Церква

День міста Біла Церква

Велику частину площі зайняв Ярмарок меду. Де було представлено різноманітну продукцію з меду. Багато бажаючих було на дегустацію різних алкогольних напоїв на основі меду. Ну і відповідно продажі такої продукції були теж на висоті.

Також були різні спортивні конкурси. Одним із найцікавіших був конкурс «200 гривен за 2 хвилини», в якому ніхто не виграв. Бажаючих повисіти на спеціальному турніку було багато, бо виглядало все дуже легко. Але максимум який вдавалося повисіти підготовленим людям 1хв. 15с. Всі ж інші досягали результату максимум 30с.

День міста Біла Церква

На святі були і розваги для дітей, дві великі гірки були в їхньому розпорядженні.

Не забули і про малюків. Для них був Другий чемпіонат міста з повзання серед малюків.

День міста Біла Церква

На останок був святковий феєрверк, який по програмі почався о 22-00 і протяжністю 4 хвилини.

В цілому свято вдалося. Єдине що хотілося б, то це кращий ярмарок, де була б представлена більш якісна продукція і більшої кількості виробників, а також більше різноманітних конкурсів для присутніх. Ще не вистачало на святі різної випічки, схожої на домашню, а також гарячих пиріжечків, даже хот-догів не було. Перекусити можна було тільки в кафе, але це не так святково)

 

День города - 2012, Салют, феерверк

Comments are now closed for this entry

Коментарі

0 # альона 11.09.2013, 13:02
гарна стаття) а не підкажете як потрапити до учасників ярмарки? я хотіла би взяти участь у ній та ніяк не знайду де реєструватися?