День міста Біла Церква святкується в другу суботу вересня. Кожен рік на це свято організовують різноманітні ярмарки, розваги, влаштовують шоу. Цей День міста був не виключенням. Прогулюючись центром міста можна було побачити багато людей, на День прапора такого не було. Пов’язано це мабуть з тим що люди в основному закінчили працювати на дачних ділянках, зібрали врожаї, та вирішили трохи відпочити.

Атмосфера була приємною, звідусюди лунала музика, різні конкурси. Для дорослих як завжди були різноманітні цілющі медові напої, для дітей гірки, а також сувенірна продукція. Виступи молодих виконавців театру імені Саксаганського порадували своєю якістю, живий звук, якісне виконання показали що не обов’язково щоб на сцені були імениті зірки, хоча людей тоді було б ще більше.

Вцілому свято вдалося, було цікаво.

Сильно кидалося в очі багато міліціонерів зі званнями майор та підполковник. Тобто патруль складався з двох офіцерів. Цікаво що майор це помічник командира полку (500-2500 чоловік), а розділені полки на батальйони, то командир батальйону (до 800 чоловік). Якщо так багато командирів, то скільки тоді ж підлеглих і де вони!? Таке враження що в Білій Церкві навпіл міліціонерів та звичайних громадян. Навіщо скільки офіцерів, якщо патрулюванням займаються рядові, сержанти, лейтенанти? Звідки високі військові звання в країні де немає війни!? В країні йде АТО, всі підлеглі там, а командири тут!? Хто ж тоді керує АТО!?

Це так відступ від теми свята, але добре що є щось окрім виборів, війни та корупції, хоч і раз на рік.

Comments are now closed for this entry