День міста Біла Церква 2017 року нічим особливим не відрізнявся від минулих років. Тому, кому День міста Біла Церква був цікавий у минулих роках, у цьому році не був розчарований, також не розчарувалися і ті хто пам'ятає радянські часи. Бо цього року, як і минулих років збережена традиція масової ходи та покладання квітів.

Якщо коротко описати суть Дня міста Біла Церква, то це вихідний день, музика на вулиці, багато алкоголю, шашлики. Розваги, конкурси може й були, але ретельно приховані.

Ближче до обіду прийшовши в парк Олександрію, добре що хоч вхід був вільний, з великим задоволенням прогулявся алеями парку, людей було не багато.

Біля колонади Ехо розташувався оркестр, цікавості до репертуару вистачило на п'ять хвилин. В основному глядачами були пенсіонери, для них це в самий раз, безкоштовний вхід, прогулянка по парку та прослуховування музики.

Ще трохи погулявши по парку почав рухатись до виходу. Сам парк чудове місце, але наближуючись до музею парка Олександрія, настрій почав псуватись смородом з дрів та запахом шашликів. Навіть із закритими очима стає відомо що наблизився до генделиків (владімірскій централ, ти мєня уважаєш). Це псує картину культурного відпочинку.

Йдучи у центр міста по набережній, не могло не радувати око її оформлення, приємно йти і насолоджуватись видом на річку Рось. Але на шляху побачив дуже прикру ситуацію. Мабуть всі жителі Білої Церкви хочуть жити як в Європі, але при цьому хочуть залишатися безкультурним бидлом.

Водій автомобіля Toyota з номерами AI9991CX, не зважаючи на те що алея набережної то пішохідна зона і те що на алеї стоїть бетонна перешкода, поїхав по алеї наче по своєму дворі. Скоріш за все до зони відпочинку (владімірскій централ, ти мєня уважаєш).

На центральному пляжі із розваг були прогулянки на катері.

В центрі міста було досить багато людей, які прогулювались. В різних частинах центру були сцени з виконавцями. Деякі були навіть цікаві. Молоді люди грали якісну музику.

Біля БРУМу було теж чимало людей. Але дуже не святковою була обстановка на площі Леніна. Хрест та фото загиблих. Таке враження що свято на кладовищі, якийсь шабаш відбувається і це жахливо, це неповага як до загиблих, так і жителів міста. Святкувати перед загиблими, це насміхатись над їхньою пам'яттю. Хрест розділив площу на частини і схоже було на розділені зони по інтересам, по одну сторону оркестр, по іншу алкоголь, танці.

Найвідвідуванішою та найбільшою і щорічно не змінною була ярмарка алкоголю. Горілка на меді, без меду, з медом, багато різних варіантів. І дуже багато дегустаторів-гурманів.

Біля самого БРУМу було трохи не пособі. Пісні хоч і українською звучали, але навіть після дегустації медової, введуть в депресію. Треба щоб такі виконавці виступали на місці де стоїть хрест, то буде відповідати їхньому репертуару.

Не зрозумілим залишається одне, навіщо в центрі оркестр, якщо все свято зведене до примітиву?

Видно що сцена, оркестр якісні та обладнання дороге. Мабуть всі гроші Дня міста пішли на сцену та оркестр.

В Білій Церкві є агенція стратегічного розвитку. Її вклад в День міста теж видно, це декорації та банери, гарно намалювали, молодці, в дитячому садку таке було б самий раз.

В підсумок важко що сказати, бо нема про що!) Хоча є! Якщо інтереси людини зводяться до вживання алкоголю, то виходить ідеальний День міста Біла Церква! Тверезим там нема чого робити.

Comments are now closed for this entry

Коментарі

-5 # Виталий. 20.09.2017, 09:08
Такого хреновєйшего дня міста ще не було.Одне купі-продай.не було на що й глянути.Обкакався Дикий з таким святом.