З достовірних джерел стало відому, правоохоронні органи затримали депутата Білоцерківської міської ради, члена постійної комісії з питань ефективного використання земель всіх форм власності, начальника КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг» Олійника Костянтина Анатолійовича на одержані хабара у розмірі 2000$ за вирішення питання пов’язаного із землею.

Нагадую, що Костянтин Анатолійович є рідним братом кандидата на посаду міського голови на минулих виборах Олійника Олександра Анатолійовича. Всі подробиці, що стануть відомі будуть викладені в даному розділі.

Джерело: http://bc-city.com

Офіційне підтвердження: mvs.gov.ua

Comments are now closed for this entry

Коментарі

0 # Оксана 14.10.2013, 10:22
Взять на взятке взяли,а посадить забыли. деньги делают чудеса. всем известно, что депутатов не сажают, более того их оставляют на должностях, чтоб дальше брать деньги и издеваться над людьми
0 # Справедливый 14.10.2013, 23:56
Теперь он раб и козел тпущения и будет брать взятки хочет он или нет. Вот на таких и держатся власть.