7-го березня близько 23-ї години трапилась ДТП. Водій не впорався з керуванням та протаранив бетонну огорожу, в наслідок чого загинув.

Comments are now closed for this entry

Коментарі

-6 # Владимир 09.03.2017, 19:58
Якби ж ненажерливі попи не захопили берег річки та не обнесли його бетоним парканом, можливо молодий хлопчина залишився б живим! Кращеб могилу Отця Миколая (Паукова) приховали від дорожньої суєти та загального огляду?
-5 # Олександр 09.03.2017, 20:10
А мне интересно: забор установлен законно? Или как всегда бывает у церковников - "нам присваивать чужое можно, мы отмолим"? Вспомните хотябы украденую дорогу между храмом Марии Магдалины и монастырём на заречье.
-5 # Андрей 09.03.2017, 23:51
Тему захвата можно продолжить, это парк возле Ледникового периода.
Но если люди не задают вопросов по самозахвату, значи все согласны с этим!
-7 # Андрей 10.03.2017, 20:22
Можно подать на церковников в суд. Они поставили забор, если он не законно установленный, значит есть их вина в том что погиб человек.
+10 # Микола 10.03.2017, 21:24
Шановні друзі загиблого Ільяса, звертаюсь до Вас із проханням в память його. з дня його смерті кожного дня на це місце приходять багато його друзів кладуть квіти і лампадки, так вшановують його память і це свідчить про велику дружбу.
Думаю, що всі помірковані і мудрі люди чудово усвідомлюють, що не паркани і стовпи винні тоді, коли на спідометрі автомобіля зашкалює понад 200км...
Я є тим священиком, який служить у тому храмі і на запитання чи законно там стоїть паркан, даю відповідь - так законно і на це є всі документи, а якби не було огорожі то автомобіль зїхав би просто з берега в древа і обрив. І огороджена вона тому, що туди часто ходять колотись наркомани і вживати спиртне алкоголіки. Тому прошу Вас молодь, будьте обережні і цінуйте кожну мить свого життя, бо інколи маленький не обдуманий ризик на жаль закінчується непередбачувано, як у цьому випадку...