26-го  травня на острові "Дитинства" відбулось святкове зібрання людей. На протязі дня по острову пересувалось досить багато людей, що говорить про те, що організація мироприємства була досить якісною.

На вході на острів відвідувачів чекав імпровізований вхід, який задавав атмосферу табору. Йдучи в глибину острову, трохи не комфортним було пересування по дорозі, адже поверхня із щебеню та відсіву сприяла травмуванню, так як дорога не була рівною і швидше виснажувала. Але мабуть добре, що хоч так.

На шляху до табору, неподалік входу на острів, по обидві сторони, розташувалися продавці, які представили свої еко товари. Таких продавців було не так багато, на відміну від "генделиків".

В цілому все досить продумано і не викликає негативних емоцій. Дуже порадувала відсутність музики на кшталт "Владімірскій централ". Таку музику було чутно з "генделиків" на іншій стороні).

Люди пересувались в основному пішки, було й багато на велосипедах, місця на дорозі вистачало всім. Окремо варто розглянути пересування на автомобілях, вдень їх не пускали, але про це трохи далі.

Ближче до "Зоряного" табору розташувалися тематичні зони, в основному спортивні, що також було цікаво. Було де розважатися цілими сім'ями, що й успішно робили.

Хто мав бажання, міг прогулятись по острову, гарна природа, свіже повітря, можна полюбуватися та подумати про високе.

Біля озера, неподалік табору, була сцена, з якої лунала різноманітна музика. Особливо варто відмітити, що музика діджея "Дівчини" (не знаю як звати) приємно радувала слух.

На сцені розташований екран не сильно вдало, він не достатньо великих розмірів, але головне, що його помістили в глибині сцени і якщо дивитись на нього збоку, або відійти на якусь відстань від нього, то заважають стійки. Якщо б його пересунули на рівень з передніми стійками, то було б значно краще, але тоді закрили б сцену.

Ще запам'яталась криклива ведуча, біля сцени було важко знаходитись, слухати істеричний голос ведучої, на довго не вистачило терпіння.

Щодо вечірнього комфорту, то тут, хто як собі організував. Вдень було трохи спекотно і вітряно, а ближче до вечора прохолодно і багато комарів. Тому, хто планував залишитися до вечора, мали б брати із собою теплі речі і засоби від комарів.

Ближче до початку трансляції футбольного матчу, люди почали збиратися біля сцени, а торгівці, що на вході на острів "Дитинства" згортати свої торгові площадки.

А тепер трохи про бидло рівень, а саме про автомобілі. Люди прийшли на еко пікнік, полюбуватись природою, відпочити, але про автомобілі не забули. Вдень не пускали автомобілі на острів, то автомобілі припаркували на всіх газонах, де було місце. Як би можна було, то і на деревах припаркували б.

Ввечері, на вході, вже не було тих, хто контролював заїзд на острів. І тут почала проявлятись білоцерківська бидлосутність, на острів поїхало стільки машин, що із за пилу нічого не видно, автомобілі їхали щохвилини, мабуть щоб зайняти кращі місця біля сцени, один автомобіль заїхав майже до сцени. І це було огидно, це не повага не тільки до природи і до інших людей, а в першу чергу до себе. Важко навіть представити, що думають такі люди, їдучи крізь натовп людей, на еко пікнік, на природу, де люди відпочивають від міста, асфальту, автомобілів.

Це трохи нагадує сюжет із американських фільмів, сюжетом 70-х років, де люди дивились кіно сидячи в автомобілях. Не вже аж настільки ми відстали?

Про острів "Дитинства" теж хотілося б відмітити, що острів "Дитинства", який називається островом "Кохання" (рос. "Любви"), слід було б перейменувати в острів "Добра". Адже назва острів "Добра", відповідала б як найкраще.

Острів "Кохання" (рос. "Любви"), це зрозуміло, молодь їде на автомобілях на острів, щоб розділити один з одним любов до "природи".

Острів "Дитинства", також зрозуміло, але як бути тим у кого дитинство тільки починається, або тим у кого воно не закінчилось, або тим у кого дитинство пройшло не на острові? Ця назва більше підійшла б до будинку "пристарілих", тим кому вже тільки спогадами жити.

Острів "Добра", що знаходиться у місті "Добра" Білій Церкві, поєднав би всі вікові групи людей, а також відпочинок і спорт. Ця назва відповідала б суті острову і мироприємствам, які на ньому проходять. Люди відпочивають, розважаються. І з часом, коли місто буде готове до сприйняття інших культур, наприклад із Голландії, впровадити на острові режим “gedoogd” - "дивитись крізь пальці", контролювати тільки порядок. Це був би великий крок до розуміння і толерантності і наблизив би державу в цілому до Європи.

Ще було б добре, як би цей острів, працював ціле літо і там проводили мироприємства. Місце дуже вдале, можна шуміти хоч цілодобово і не заважати оточуючим. Наприклад в центрі міста стоять будинки, то ж розваги до 23-ї години. А на острові, дерева з листям захищають від шуму будинки, які знаходяться поруч.

То ж відкриття острову можна вважати вдалим, якісних організаторів,  діджея "Дівчину" і це місце стане улюбленим місцем відпочинку всіх жителів міста Біла Церква.

Повертаючись з острову, приємно прогулятися по набережній, хороше покриття, освітлення, але є речі, які спотворюють приємне враження, це те, що доріжка не по всій довжині від "Вокзальної" до "Дерев'яного мосту". Але в цілому, приємне враження залишається, з надією, що доріжку все таки дороблять.

Додати коментар