Станом на 20-ше жовтня ремонтні роботи "Горбатого" мосту йдуть не повним, але ходом. Дороблюється пішохідна зона по обидва боки мосту, проведені штукатурні роботи, узгоджений час робіт з Укрзалізницею щодо знеструмлення.

В цілому ремонт йде до завершення, зроблені дренажі, йде підготовка до укладання асфальту.

Огляд того, що вже зроблено. Проїжджа частина заїзду на міст, стане вужчою ніж була і однаковою по всій довжині мосту. Так звуження дороги йшло до верхньої точки мосту, а тепер вся дорога із самого низу мосту буде вужчою. Водії з більшою швидкістю заїжджали на міст і зменшували швидкість перед самим переїздом через залізничну колію (де була бруківка), а тепер прийдеться зменшувати швидкість ще до заїзду на міст.

Те, що дорога на міст стала вужчою, видно по встановленим бордюрам, які і визначать максимальну ширину проїжджої частини, точних замірів провести не було чим, але приблизно 7 метрів ширини, це 3,5 метри на одну полосу.

Якщо порівняти із дорогою на Сквирському шосе, як зі сторони Залізничного селища, так і зі сторони крупозаводу, то там ширина приблизно 10 метрів, це 5 метрів на одну полосу.

Реконструкція не сильно вплине на пропускну здатність мосту, навіть з винесеною пішохідною зоною за межі проїжджої частини.

При великій кількості вантажних автомобілів, затори можуть починатися ще на самому заїзді на міст, 3,5 метрів ширини, це дві вантажівки будуть щільно проїжджати одна біля іншої, що збільшить час проїзду мосту, бо водії вимушені будуть суттєво зменшити швидкість.

Пішохідна зона виходить прямо на проїжджу частину по обидві сторони Сквирського шосе.

Якщо розглянути ситуацію, коли зі сторони Залізничного селища їдуть автомобілі, які повертають на Фастів, а з "Горбатого" мосту їдуть велосипедисти, то виходить не дуже хороша ситуація.

Щоб пішоходи, які переходять міст, могли перейти дорогу, необхідна зебра по обидві сторони мосту, а ще світлофори, щоб регулювати виїзд зі сторони Фастова на Сквирське шосе.

Моделювання фантастичної дорожньої ситуації)

Але ці всі питання мабуть, вже продумані і узгоджені, а всім учасникам дорожнього руху залишиться чекати довгоочікуваного відкриття оновленого мосту.

Додати коментар