Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради повідомляє: з  01 січня 2015 року набув чинності Закон України від 28.12.2014 р. № 76-VIII "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України", яким внесені зміни до статті 60 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" про право вибору пільг та компенсацій особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З 1 січня 2015 року особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, і, які мають одночасно право на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України, надаються за їх вибором пільги та компенсації відповідно до одного із законів України.

На сьогодні в місті Біла Церква мешкає близько 1228 осіб, які мають право одночасно на пільги, передбачені Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"  та Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Особам 1 категорії з числа ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які прирівняні до інвалідів війни  і підпадають під дію статті 60 потрібно до 16 лютого 2015 року звернутися в управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 2 для вирішення питання про визначення статусу для подальшого отримання пільг, компенсацій та допомог по одному із законів України.

У разі неявки, виплата компенсацій та допомог згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" громадянам, які одночасно користуються пільгами та компенсаціями за декількома законами України буде припинена.

Телефони для довідок: 5-16-55, 5-09-29, 5-72-43, 39-27-41.

Начальник управління Г. Б. Мельніченко

Comments are now closed for this entry