Люди боролися проти олігархів і цікаво те що знову на різних рівнях до влади люди приводять знову олігархів. Згідно Вікіпедії Олігархія це «влада» — влада небагатьох — політичний режим, у якому влада (політична, економічна та ін.) належить невеликій, закритій та тісно згуртованій групі осіб (наприклад — військових, великих власників, фінансистів тощо). Тепер згідно визначенню можна проаналізувати які з кандидатів належать до олігархії. Висновки робить кожен собі.

Вся інформація взята із відкритих джерел і не призначена для дескридетації чи реклами будь-яких кандидатів.

Котушенко Микола - депутат Білоцерківської міської ради 6 скликання, з 2010 року від "Народної партії" і власник ПП "К-А-Н" (перевізник на кількох міських маршрутах, а також за маршрутами Київ і Біла Церква), який дістався йому у спадок від батька. Він пропонував картки на проїзд за 2-і гривні пільговикам, які мають по Закону право на безкоштовний проїзд.

Джерело


Яременко Богдан - партія "Сила людей", колишній член виконкому міської ради, директор міського інформаційно-рекламного агентства "Бліц". Дуже часто по радіо та на білбордах можна почути та побачити його саморекламу.


Дригало Людмила - засновник бренду напівфабрикатів "Дригало", постійний учасник різноманітних виборчих процесів в Білій Церкві. В міській раді нинішнього скликання від "Народної партії".

Відома за участю у зносі пам ’ ятника Джерело 1 та парканом біля річки Рось у Трушках Джерело 2.

До речі, про Леніна. Після знесення статую з кольорових металів, оцінену в 30 тисяч доларів, ніхто більше не бачив.


Марченко Олександр має відношення до білоцерківського кар’єру. Діяльність підприємства пана Марченка - "Каменяр", яке кілька років поспіль возить будматеріали по дорогах Білої Церкви, від чого страждають не тільки самі магістралі, але і обвалюються будинки. Брав участь в обіцянці зробити об’їзду дорогу. Джерело


Дикий Геннадій - кандидат під прапорами об'єднання "Самопоміч". Бізнес сімейства Диких в Білій Церкві представлений будівельним супермаркетом "Будмаркет", а також компаніями з утилізації та перевезення відходів. Зокрема - підприємство "КАТП-1028".


Дикий Олександр – 28-річний безробітний і безпартійний однофамілець Дикого Геннадія, має київську прописку.


Зарановський Олександр – 26-річний кандидат-самовисуванець також, як і Дикий Олександр має київську прописку.


Присяжнюк Юрій - 62-річний телеведучий каналу "БЕСТ"


Прищепчук Геннадій - мешканць села Трушки Білоцерківського району. Курирував спортивний сектор у Білоцерківській райдержадміністрації, керував Білоцерківською районною федерацією футболу, називє себе керівником "Майдану Білоцерківщини". Джерело 1, Джерело 2, Джерело 3, Джерело 4.


Бабенко Володимир - висуванець "УКРОПу", безпартійний, заступник командира роти спеціального призначення "Шторм", учасник АТО. З червня 2014 року був у складі батальйону "Донбас" Національної гвардії України (позивний - Фагот"). У цей же період припинено діяльність ФОП Володимира Бабенка (роздрібна та оптова торгівля). 


Діхтяр Андрій - висуванець "Нашого краю" Білої Церкви (згідно держреєстру, торгує на ринку і здає в оренду нерухомість). 


Блінов Віталій - кандидат від партії "Спільна дія", білоцерківець (ФОП Блінова спеціалізується на розведенні свиней).


Єфименко Костянтин - кандидат-самовисуванець і керівник громадської організації "Біла Церква Завтра". За даними ЗМІ в орбіту інтересів Єфименко входять: білоцерківський завод "Трібо" (виробник гальмівних колодок і накладок), Віргінська офшорна компанія "Keeping Speed Company Ltd", кіпрська фірма "Brake System Holding Limited", підприємство "БелоцерківСіч" і російський виробник Уралаті (Уральський завод авто-текстильних виробів). Займав багато керівних посад за часів Януковича.

Відомий будівництвом церкви на Замковій горі та кварталом майбутнього на вулиці Вокзальна (утеплення будинку, створення скверу, оновлення зупинки Вокзальна) Джерело


Беркут Сергій - кандидат від ВО "Батьківщина". До міськради 6-го скликання заходив від цієї ж партії, очолює її місцевий партосередок. В колегіальному органі працює в комісії з питань ефективного використання земель всіх форм власності. Дружина пана Беркута працює в міськраді начальником відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення.


Ліневич Олександр - кандидат від партії "Рідне місто", йшов на вибори по 90-му округу в 2012 році. У минулому році обирався до парламенту від Радикальної партії Олега Ляшка. У міськраду Білої Церкви зайшов і зовсім від "Партії регіонів". Напередодні виборів Ліневичу частенько згадують його втечу з мерії через вікно, восени минулого року. Після голосування за передачу "Білоцерківтепломережі" в концесію місцеві активісти притягли під адмінбудівлю кілька сміттєвих баків, куди погрожували закинути і депутата Ліневича, який проголосував "за".

За матеріалами

Comments are now closed for this entry