Текст Павла Лаврусь

Всіх зі святами! А тепер до негативу, або до позитиву для декого. Як і говорилося раніше, громада для "бариг" при владі нічого не значить, і ніхто не думав і не буде думати радитися і приймати рішення спільно з мешканцями міста та платниками податків.

Мова про КП "Муніципальна варта" яку зареєстрували 27 грудня 2017 року і має ЄДРПОУ 41832384 Хтось там проти будь якого рішення міського голови і його "сателітів"? Плювати вони хотіли на громадськість. 5 000 000 гривень статутного фонду з грошей платників податків на ще одне підприємство яке буде й далі брати з бюджету кошти. Так і сталося і сьогодні 10.01.2018 Виконавчий комітет БМР схвалив клопотання до депутатів надати 700 000 гривень підприємству для початку роботи, ну а депутати можуть не проголосувати, але це було б дуже дивним. Молодці самі підприємці у Виконкомі за таке голосування і за підтримку Варті, вас чіпати не будуть точно.

Керівник як і було декому відомо задовго, це Возненко Сергій Григорович, в минулому начальник Білоцерківської поліції який не захотів йти у Головне Управління на посаду працювати, а вирішив звільнитися, думаю не даремно, це ж чудова робота, дуже прибуткова і все нібито збережеться статус-кво.

Види діяльності ну просто шикарні:

КВЕД 84.24 Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки (основний).

- управління та функціонування регулярних і допоміжних силових структур, фінансованих органами державної влади, а також портових, прикордонних, міліцейських сил, сил берегової охорони й інших спеціальних силових структур, у т.ч. регулювання вуличного руху, реєстрацію іноземних громадян, облік арештів

- забезпечення населення предметами першої необхідності у випадках надзвичайних ситуацій у мирний час

- діяльність із захисту та нагляду за виловом риби

КВЕД 80.10 Діяльність приватних охоронних служб.

- використання броньованих автомобілів

- послуги тілоохоронців

- послуги детекторів брехні

- послуги зі зняття відбитків пальців

- послуги охоронців

Поздоровляю мера Дикого і його посіпак з приватною армією. Думаю, що вона себе покаже чудово в захисті від людей які не згодні з рішеннями в тому числі незаконними міської ради чи виконавчих органів. Можливо кришуванням ялинок на свята не обійдеться. Можливо домовляться з прокуратурою і теперішньою національною поліцією про сфери впливу, щоб ніхто не ліз "на чужу територію".

Поздоровляю підприємців на податки яких вони будуть працювати. Чи у всіх там все гаразд з документами? Чи всі хабарі вже роздали кому потрібно? Чи у всіх працівники зареєстровані офіційно? Якщо ні, готуйтеся.

Дякую усім хто підтримував, що така структура без закону не має існувати у нашому місті. Дякую усім хто так чи інакше підставив всіх з приводу "допоможу і не допоміг", сподіваюсь вам піде на користь усе. Дякую громаді яка спить і яку далі присипляють.

Скільки проживуть ігрові автомати і наливайки? Засікайте час, вони ж обіцяли, що ця Варта зможе вирішити ці проблеми міста, чи ні?

Додати коментар