Люди з оточення Юрія Бойка знову проштовхують ідею отримання мільярдного кредиту у Європейського інвестиційного банку.

Вже набридло ловити концесіонера білоцерківського водоканалу ТОВ "Білоцерківвода" на гарячому. Нічого нового, ті ж ідеї, але під іншим соусом.

Сьогодні випадково натрапив на невеличкий розділ сайту міськради "Актуальне", де коротко зазначено "Оголошення про зустріч адміністрації ТОВ "Білоцерківвода" з депутатами Білоцерківської міської ради".

Відкриваю оголошення і бачу, що 10 червня об 11.00 у великій залі міськради відбудеться зустріч адміністрації ТОВ "Білоцерківвода" (директор - депутат Київоблради від "Самопомічі" Ольга Бабий) з депутатами міськради, представниками громадських організацій міста, журналістами місцевих ЗМІ.

Далі читаємо максимально уважно!

Тема обговорення - "Про підтримку участі ТОВ "Білоцерківвода" у проекті "Програма розвитку муніципальної інфраструктури України" та надання дозволу ТОВ "Білоцерківвода" на укладення угоди про передачу коштів позики згідно з умовами, визначеними Фінансовою угодою з Європейським інвестиційним банком".

Нагадаю, підприємство було створене кілька років тому саме під концесію водоканалу найбільшого міста Київщини. Його кінцевими засновниками, через ТОВ "Хімічно-промисловий альянс", виступили два суб'єкти - кіпріотська офшорка "Діренс вентурес лтд" та уповноважена особа Бойка Антон Чернецов.

Для деталізації - загугліть трилогію "Водоканали Бойка", там мною все чітко розписано.

Згодом ТОВ "Білоцерківвода" продана абсолютно непрозорому фонду "Титан", кінцевий бенефіціар якого знаходиться у невеличкому курортному містечку Порт-Ерін на острові Мен.

Офіційний бенефіціар - нікому невідомий поляк Гжегож Сувінскі.

При цьому, місцезнаходження фонду - столиця України.

Директором "Титану" є близький товариш екс-нардепа Полочанінова Олег Нікітін. Сліди колишнього парламентаря видно по всій траекторії процесів - від підготовки до концесії і до контролю за контрагентами, на які "розмиваються" кошти з ТОВ "Білоцерківвода".

Статутний капітал фонду "Титан" сягає 800 млн грн.

Фактичних бенефіціарів неможливо ідентифікувати, бо подібний вид інститутів спільного інвестування - закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд - є максимально втаємниченим від сторонніх очей.

Тому цікаво було б дізнатися у представниці партії "Самопоміч" та водночас директорки концесіонера ТОВ "Білоцерківвода" - хто справжній бенефіціар компанії, де Ви вже не перший рік працюєте директором?

Варіанти відповіді:
а) Володимир Полочанінов.
б) Юрій Бойко.
в) Гжегож Сувінскі.
г) Невідомий Фантомас.

І наостанок, навіщо брати кредит у Європейського інвестиційного банку, якщо у Вас настільки потужні засновники?

Разом з концесійним договором Вами було підписано інвестиційну програму із чітким вказанням покращень, які маєте здійснити за 15 років.

На що Ви тоді розраховували? На мільярдний кредит?

До уваги народних депутатів від фракції "Самопоміч" - Єгор Соболєв, Павло Костенко, Олег Лаврик, Вікторія Войціцька, Тетяна Острікова, Lena Sotnyk.

Ці процеси також варто проконтролювати нашим колегам із правоохоронних органів НАЗАР ХОЛОДНИЦЬКИЙ, Юрій Луценко, до відома дружнім народним депутатам Сергій Лещенко, Mustafa Nayyem, Віктор Чумак.

Зазначу базову річ, бо Ваші, панове інвестори, спекуляції постійно дивують.

Ми не проти інвестицій, залучення коштів і тому подібних процесів. Але зрозумійте, коли Ви збираєтесь покласти на плечі жителів міста непідйомні тарифи, для подальших розрахунків по тілу кредита та відсоткам, то люди мають право вимагати прозорості у Вашій діяльності.

Джерело

Comments are now closed for this entry