Муніципальна варта вже в дії. 24.12.2017 р. в неділю таксист привіз двох мужиків до «Ольвії», і тут до них підійшли два хлопці які працюють в Інспекції з благоустрою. Причепилися до них і говорили, що тут їздити заборонено бо Виконавчий комітет прийняв таке рішення, хоча ніяких заборонних знаків з боку мерії не було і машина спокійно проїхала. Отже, слово за слово, ці «вартові» почали ображати пасажирів таксі. На вимогу представитися, не представлялися, хоча за день до цього теж була, ще одна бійка і вони світили посвідчення на імена (Геросименко В. і Соляник І.) членів громадського формування «Щит», хоча є працівниками комунальної установи і підлеглими Віктора Ілляшенка.

Як гадаєте, як би повела себе національна поліція, коли у них є інструкції і повноваження, є право штрафувати водія і таке інше? А цим «дикотітушкам» море по коліна, особливо коли їх "найкращий мер" прикриває не перший раз, інцидент продовжився з застосуванням інспекторами газових балончиків (спецзасобів).

Злі язики кажуть, що «найкращий мер» звернувся до громадського формування «Щит» і пропонував 20 тис. грн за 28 днів патрулювання на новорічні свята. Ті відмовилися тому, що хитро-мер хотів перетягнути «Щит» на свою сторону по створенню « Муніципальної Варти», які категорично були проти. Говорять, що знайшли відчайдухів і за 28 днів заплатили 100 тис. грн. саме Інспекції з благоустрою, охороняти наш спокій, які в свою чергу пообіцяли на такі гроші найти людей на чергування. Інформацію перевіримо по е-даті.

Подивіться на відео що виробляють так звані охоронці. Що буде виробляти «Муніципальна Варта» коли її буде багато і вона матиме травматичною зброю в руках? До речі, пасажирів вони задули балонами з газом, яким знадобилася медична допомога . На яких підставах діють ці вартові-інспектори, хто дав право таке робити, не представлятися, обмежувати права людей якимось рішенням міськвиконкому, яке при собі ніхто немає. І це тільки два дні патрулювання, а коли задіють атошників і не дай бог у когось не витримають нерви, як на відео , і такому хаму він вистрілить в голову, що буде далі, хто буде нести відповідальність?
Є лишні 100 тис. грн., перераховуйте поліції за посилене патрулювання на новорічні свята.

Дуже цікаво, яка буде публічна відповідь правоохоронних органів, які прибули на місце і зафіксували застосування спецзасобів?

Сторінка в Facebook

Додати коментар