Музична школа №3 в Білій Церкві, вже кілька років в ній зростає напруга і періодично стається соціальний вибух. Так як там вчаться діти деяких моїх друзів, я не міг проігнорувати те, про що вони мені розповіли, а згодом дізнався деякі подробиці.

Кілька днів тому, а саме 29.09.2017 вчительці Юрченко Ларісі Володимирівні, під час уроку слідчий Фаєр Ігор Васильович повідомив про підозру їй ніби-то в скоєні правопорушення, а саме за заявою викладача тієї ж школи, дочки директорки Павлової Ганни Адольфівни, в якій вона заявляє про її побиття Ларисою Володимирівною, тобто легкі тілесні (а це штраф у разі доведення провини). Якого дідька потрібно було слідчому Фаєру, вриватися під час навчального процесу і на очах у дітей, у інших вихователів принижувати честь і гідність людини, хоча це формальне повідомлення про досудове розслідування де вона фігурує підозрюваною. Проте схоже, що саме директор школи Павлова Ніна Онуфріївна попросила, чи якось вплинула через "когось", щоб саме тоді і так це відбулося. Прошу начальство нашої поліції, і інших "адекватних" працівників слідства, по людські ставитися до людей якщо вони не терористи, або не вбивці, бо саме через такі дії, ви могли реально вбити людину похилого віку. Виктория Новак прошу донести цю інформацію до начальства БВП ГУНП в Київській області.

Не дивлячись на те, що це тільки підозра, що тільки суд виносить вирок, ця пані директор, заслужений викладач вже на сьомому десятку років, відразу підготувала наказ про звільнення, саме по якійсь аморальній поведінці вчительки. Юрченко Ларисі після цього всього, стало погано. Була викликана швидка допомога, і її забрали в лікарню (здається вона досі там). Крім цього, ця пані директорка, просто "закинула" її трудову книжку з записом про звільнення в карету швидкої допомоги.

А тепер трішки аналізу....

"Совок" відчувається досі, що в колективі школи, що серед батьків, але якщо перші так навчені системою, то другі просто не знають своїх прав як "користувачів послугами музичної школи".

- По-перше, хочу сказати, що часи коли позашкільними навчальними закладами опікувався "центр", вже пройшли. Гроші ходять за дітьми які там навчаються, і з бюджету будь то зарплатний фонд, чи утримання приміщення і все інше, все це за гроші батьків тих дітей які там записані. Пільги є, але вони також видаються на дитину. Саме батьки мають диктувати "правила гри" для школи, а не навпаки. Не подобається вчитель, заяву і вперед. Не подобається навчальна програма, заяву і директор має змінити. Не подобається директор, заяву у відділ культури і її або звільняють, або вона має прийняти вимоги батьків. Якщо хтось думає, що це його школа особиста, і він там чар і бог, тільки тому що він директор - він глибоко помиляється.

- По-друге, директор на мою думку порушила "трудове законодавство", бо безпідставно видала наказ про звільнення Юрченко Лариси. Провина людини ще не доведена, а її вже звільняють. Я б ще написав про інші порушення які директор скоювала на протязі останнього часу, але іншим разом.

- По нібито побиттю дочки директорші. Мені батьки розповідали іншу історію. Нібито були запити на доступ до інформації, а саме фінансуванню... скільки прийшло, скільки є, на що витрачені кошти і таке інше. Юрченко запросила директорша до свого кабінету, де була дочка директорші також. Там якийсь скандал був, вчителька вийшла, а директорша з дочкою залишилися. Документи, чи то запити були знищені, а згодом, вже через довгий час стало відомо що вони написали заяву на Юрченко за побиття. І коли батькам Павлова Ганна демонструвала синці які нібито вона зафіксувала в лікарні, то вона сказала що синяки отримала 8 днів тому назад, хоча інцидент стався на той час 5 днів назад. На це є свідки. Я рекомендував би адвокату Юрченко викликати батьків які були свідками обох епізодів дати свідчення. Крім цього, за неправдиві свідчення заявниці це може мати великі наслідки.

- Тепер по Кармазіну Юрію Анатолійовичу який захищав і захищає Павлову Ніну і Павлову Ганну і якого так бояться і батьки, і юристи і прокуратура і судді. Прямо "бабай" якийсь. Так, ця особа в минулому був народним депутатом декількох скликань, так він досвідчений юрист, але так перебільшувати і лякатися - це вже занадто. В нас в країні "ставлять на місце" ще й не таких, тим паче що Юрій би не пішов проти людей, хоча зв'язки і все інше вирішує майже все ...

Юрій Кармазін, хочу зазначити, що за словами більшості батьків, діти яких навчаються в муз. школі №3, директорка Павлова разом з дочкою, є "диктаторами" і останні події яскраво свідчать саме про неналежне зайняття нею цієї посади. Можливо навіть це ляже маленькою, але плямою на вашу професійну репутацію.

- Батькам я категорично рекомендую об'єднатися, зібрати підписи до колективної скарги на роботу директорші Павлової, на її дочку, на інших працівників якщо є потреба, і вимагати їх звільнення.

На скільки я знаю, Ніну Павлову вже звільняли. Там навіть корупцію вбачали. Вона за допомогою Юрія Кармазіна, поновилася, навіть домоглися скасувати догану яку їй видав відділ культури. І що саме цікаво, схоже всю цю "кашу" заварює її дочка Ганна Адольфівна, яка дуже хоче бути директором. Ще раз наголошую, батьки вирішують буде існувати школа чи ні, бо тільки за ваші кошти вона існує і міська влада має реагувати відповідно. Сила в єдності громади, хто б що там не говорив.

Відео "розбор" польонів щодо дій директорші та тиск на колектив муз. школи №3 від грудня 2014-го року

Відео судового процесу на весні 2017-го року

Відео повідомлення слідчим про підозру Юрченко Ларисі Володимирівни

Відео засідання постійної депутатської комісії по недавній ситуації з Юрченко Ларисою, батьками та трудовим колективом від 3-го жовтня 2017-го року Джерело

Джерело

Comments are now closed for this entry