До чергової частини Білоцерківського міськвідділу міліції звернувся житель села Матюші Білоцерківського району та повідомив про те, що на сусідському подвір’ї знаходиться тіло жінки.

На місце події виїхала слідчо - оперативна група. На подвір’ї домоволодіння працівники міліції виявили труп 87-річної жінки з синцями на обличчі. Правоохоронці встановили, що потерпіла проживала разом з 58-річним сином, який зловживає алкоголем. Цього дня, п’яний і розлючений чоловік почав вимагати від матері горілки та грошей, голосна суперечка продовжилась побиттям жінки. Коли старенька впала на підлогу, злющий син наступив матері ще й на шию.

Тіло жінки направили до Білоцерківського бюро судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті. Експертиза засвідчила, що причиною смерті являються наявні у неї тілесні ушкодження у вигляді шоку, закритої черепно-мозкової травми, перелому ребер та закритої травми шиї.

Працівники міліції затримали вбивцю та помістили до Білоцерківського ізолятора тимчасового тримання. Як з’ясувалось, чоловік був вже раніше засуджений за умисне вбивство та відбував покарання у місцях позбавлення волі. При затримані, він не задумувався про те, що вбив рідну матір, а шкодував лиш за тим, що більш не вийде на волю.

За фактом умисного вбивства слідчим відділом Білоцерківського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Джерело

Comments are now closed for this entry