Група компаній "Нова Пошта" побудує логістичне автоматизоване депо площею 4 тис. кв. м у Білій Церкві (Київська обл.), йдеться в повідомленні холдингової компанії українського підприємця Василя Хмельницького UFuture.

"У вівторок, 4 лютого, відбудеться закладення пам'ятної капсули на місці будівництва нового логістичного автоматизованого депо компанії "Нова Пошта" на 4 тис. кв. м", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, "Нова Пошта" у 2020 році планує інвестувати в розвиток інфраструктури $100 млн: запустити другу чергу Київського інноваційного термінала; побудувати чотири великі інноваційні центри з автоматизованою сортувальною системою у Броварах, Дніпрі, Одесі та Харкові; побудувати перший вантажний термінал з роботизованою системою сортування палет і великогабаритних вантажів, модернізувати відділення та впровадити нове обладнання для підвищення швидкості обслуговування клієнтів. Крім того, велика частина інвестицій буде спрямована на інформаційні технології та розвиток мобільних сервісів.

У 2019 році "Нова Пошта" спільно з транспортною авіакомпанією "Елерон" розпочала тестову реалізацію проекту авіадоставки відправлень.

Загалом компанія за минулий рік доставила 212 млн од. відправлень, що на 22% більше, ніж у 2018 році.

Заснована в 2001 році ГК "Нова Пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує понад 6 тис. відділень у всій країн.

UFuture - холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об'єднує його бізнес- та соціальні проекти. Має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється в $550 млн. Загальна капіталізація бізнесів, в які вона інвестувала, перевищує $1млрд.

До складу групи входять девелоперська компанія UDP, індустріальний парк "Біла Церква", міжнародний аеропорт "Київ" ім. Сікорського, оператор зовнішньої реклами "РТМ-Україна", а також інноваційні бізнеси: UDP Renewables (створює під ключ і розвиває під своїм управлінням сонячні електростанції), фармацевтична компанія "Біофарма", інноваційні парки UNIT.City та LvivTech.City.

Джерело

Додати коментар