Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади до участі в громадських слуханнях «Детальний план частини території міста Біла Церква по бульвару Олександрійському, в районі будинку №22 для подальшого будівництва Храму парафії Блаженної Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви».

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді приймаються з 11 серпня 2017 року до 12 вересня 2017 року за адресою: 09100, м. Біла Церква, Торгова площа, 6 – відділ звернень громадян Білоцерківської міської ради.

Презентація детального плану відбудеться 17 серпня 2017 року о 15.00 у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 5-10-45 в Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

Джерело

Чим далі, тим цікавіше щодо ситуації з церквами, чим гірше в країні тим більше церков. Проекти церков з'являються як гриби після дощу, хоча з грибами дещо складніше.

Таке відчуття, що Біла Церква рухається у середньовіччя, скоро і до церковно-приходських шкіл дійдемо. Це жах!!!

Нові церкви планують на Піщаному, в Гайку, тепер ще Водопійна, а ще не добудована на Комсомольця, біля 1 лікарні, біля Льодової арени, на Клініці, біля пам'ятнику Скорботна мати.

Таке відчуття що ігрові автомати та наливайки це частина церковно - гендельно - ігрового комплексу. О це для туристів буде розвага! Виходить що на цивілізованих туристів розраховувати не можливо, залишаться тільки туристи з "братньої" Росії. Тільки з "бояришніком" залишиться вирішити питання.

Comments are now closed for this entry