Почастішали випадки боротьби поліції з марихуаною і людьми, які не мали приводів в поліцію. Цікаво те, що борються з людьми, які вирощують для власного вживання.

Чомусь не видно боротьби з алкоголем (дуже важким наркотиком), амфетаміном та іншими наркотиками, розповсюдженими в Білій Церкві.

Один з жителів міста Біла Церква у себе на подвір’ї вирощує рослини конопель. В ході проведення низки оперативно-розшукових заходів, працівниками кримінальної поліції Білоцерківського ВП вдалося встановити вищевказану особу.

16 липня 2018 року об 11.50 годині, працівниками Білоцерківського ВП під час санкціонованого обшуку в одному з домоволодінь по вул. Василя Симоненка міста Біла Церква в якому проживали 30-річний чоловік разом зі своєю 60-річною матір’ю, було виявлено 15 кущів конопель, які господар будинку вирощував у горщиках біля будинку та у відкритому ґрунті. Продовжуючи обшук, слідчим було виявлено ще 54 кущів конопель, які він вирощував також у горщиках в бесідці та на підвіконні всередині будинку. Всього було вилучено 69 кущів конопель, які, як пояснив господар, він зберігав для власного вживання, а саме для приготування лікарських засобів, без мети збуту. Раніше чоловік не мав проблем з законом.

Наразі слідчим Білоцерківського ВП відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.310 КК України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Вилучені рослини направлені на відповідну експертизу. Тривають слідчі дії.

Додати коментар