21 грудня 2014 року близько 12-ої години в місті Б.Церква, власник автомобіля "MAZDA626" перебуваючи вдома почув, що спрацювала в його автомобілі сигналізація, виглянувши у вікно він побачив, що його автомобіль від’їжджає з подвір’я. після цього власник транспортного засобу зателефонував до товариша і розповів йому, що в нього викрали автомобіль. В цей час навпроти його товариша який рухався на своєму автомобілі в місті проїхав викрадений автомобіль. Після цього товариш власника автомобіля який викрали почав його переслідувати.

Викрадений автомобіль рухався в напрямку міста Києва. Проїжджаючи стаціонарний пост ДАІ, що знаходиться на 79 кілометрі автодороги Київ-Одеса, товариш власника викраденого автомобіля зупинився біля працівників ДАІ та повідомив їм про ситуацію яка склалася. Один із працівників Державтоінспекції не гаючи часу сів в його автомобіль та почали переслідувати викрадача.

Через нетривалий час переслідування, поблизу села Ксаверівка, водій, що керував викраденим автомобілем, знизивши швидкість руху відчинив водійські дверцята і вискочив з авто та намагався втекти в поле. Інспектор ДАІ переслідував злочинця та наздогнав його. Після цього злочинець різко зупинився та розвернувшись пішов на працівника Державтоінспекції, при цьому права рука перебувала в кишені куртки.

Інспектор ДАІ вигукнув злочинцю, щоб той не наближався до нього, та оголив табельну вогнепальну зброю і повідомив, що при не виконанні вимоги буде змушений застосувати її. Громадянин не відреагував та скорочував відстань між ними. Після цього працівник Державтоінспекції зробив попереджувальний постріл у повітря та наказав лягти, останній виконав законні вимоги працівника міліції, після чого його було затримано та доставлено до відділу міліції.

Comments are now closed for this entry