До Білоцерківського відділу поліції надійшло повідомлення із філії «Приват Банка» по вул. Олеся Гончара про те, що чоловік і жінка, які підозрюються у шахрайстві, зчинили сварку із працівниками відділення. Банківська установа заблокувала картку за якою парочка намагалась зняти кошти.

За вказаною адресою виїхали екіпажі груп реагування патрульної поліції. При появі поліцейських, чоловік і жінка намагалися втекти із місця події. На прохання правоохоронців проїхати до відділу поліції, чоловік повівся агресивно – він вчинив супротив та з балончика розпилив сльозогінний газ в обличчя чотирьом патрульним.

Відносно правопорушників слідчим відділом Білоцерківського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

Також, відносно патрульних проводиться службове розслідування щодо законності їх дій при затриманні правопорушників за ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу України (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Джерело

Comments are now closed for this entry