Ходять чутки про чергову мобілізацію. Роз’яснює заступник міського голови Антонюк М.А.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ м. БІЛА ЦЕРКВА !

Згідно Указу Президента України від 21.07.2014р. № 607/2014 "Про часткову мобілізацію" 6 вересня 2014 року було закінчено проведення призову громадян на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

На сьогоднішній день більше тисячі наших земляків у цей складний для держави час з честю виконують бойові завдання по захисту України, її незалежності та територіальної цілісності.

Наш з Вами обов'язок всіляко підтримувати їх та їхні родини, а в разі загострення ситуації бути в готовності зі зброєю в руках приєднатися до захисту своєї держави.

З цією метою, відповідно до ст. 22 закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", всім військовозобов'язаним віком до 60 років необхідно за повідомленням Білоцерківського ОМВК з’явитися до військового комісаріату за адресою: м. Біла Церква, вул. Павліченко, 14, для визначення призначення на воєнний час (проходження медичного огляду та уточнення військово-облікових даних: сімейного стану, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади).

Одночасно інформуємо, що згідно ст. 42 закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники, інші посадові особи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування і форм власності та громадяни України, винні у порушенні порядку військового обліку, мобілізаційної підготовки та мобілізаційної готовності, прибуття за викликом до військового комісаріату, а також у вчиненні інших порушень законодавства про військовий обов'язок і військову службу, несуть відповідальність згідно із законом.

Згідно: ст. 336 Кримінального кодексу України «ухилення від призову за мобілізацією - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років»;

ст. 337 Кримінального кодексу України «ухилення військовозобов'язаного від військового обліку після попередження, зробленого відповідним військовим комісаріатом карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців».

Військовий комісар Білоцерківського ОМВК

Comments are now closed for this entry