Богдан Яременко на своїй сторінці в Фейсбук, розмістив цікаву інформацію, про те, як в Білій Церкві можна отримати доступ до публічної інформації, яка повинна бути розміщена на сайті міської ради у вільному доступі.

Текст та фото Богдана Яременко

ПРО СИЛУ ОБІЦЯНКИ МЕРА! - вже зібрали 5235,75 грн. з 5235 потрібних!

Оплатили послуги і чекаємо на розпорядження міського голови!

Щиро Вам дякую друзі! Ну і пану меру пора задуматись над тим, що буде, коли я назбираю 35000 друзів!

Друзі, звертаюсь до Вас за допомогою!

Днями отримав лист щастя, за яким треба сплатити 5235,75 грн. за отримання доступу до розпоряджень міського голови м. Біла Церква!

Що потрібно: кожному з моїх друзів, яких у мене майже 5000, перерахувати 1 грн. на мою картку для сплати послуг ксерокопіювання розпоряджень міського голови!

Трошки історії:
1. 9 листопада 2015 року - Дикий підписує меморандум з Силою Людей, де обіцяє за півроку оприлюднити всі рішення ради, виконкому та розпорядження міського голови на сайті Білоцерківської міської ради!
2. Я чемно почекав майже два роки та направив запит на доступ до публічної інформації з проханням надати всі без виключення розпорядження міського голови! Запит надіслав 2.08.17 року
3. За 5 днів отримав відповідь, що ця інформація супер секретна, тому ідіть лісом і читайте те, що можна оприлюднювати на сайті ради!
4. Подав позов до суду!
5. Долучив до позову 3-ю стороною уповноважену з прав людини, що дали висновок про те, що виконком та мер не мали права відмовляти мені у доступі до публічної інформації!
6. 1.12.17 року виграв суд проти виконкому Білоцерківської міської ради, що вони повинні надати всі розпорядження міського голови!
7. 4.12.17 - виконком звернувся за роз‘ясненнями до суду, а як же їм виконувати рішення суду!
8. 14.12.17 - виконком надіслав мені листа, який я отримав вже в січні, що вони готові виконати рішення суду, але тільки після того, як я сплачу 5235,75 грн. до бюджету!
9. 15.01.18 - прес-конференція мера про те, як йому активісти не дають працювати зі своїми запитами!

П.С. - все що потрібно було зробити меру - виконати п.1
Підписав розпорядження - з фоткав і виклав на сайт! Все просто! Коли є політична воля, а не брехня!

Але оскільки мер не збирається виконувати свої обіцянки - нам, простим людям треба платити по 1,79 грн. за кожен довбаний папірець від влади!

Що буде зроблено після оплати збору! - всю отриману інформацію ми опублікуємо в мережі Інтернет замість мера і допоможемо йому виконати його обіцянку!

Додати коментар