16 червня ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» розпочало реконструкцію ще однієї каналізаційної мережі за адресою б-р. 50- річчя Перемоги, 75. Мешканці сусідніх будинків через перелом мережі залишалися без води на декілька годин в середньому 10-20 раз на рік.

Каналізаційна мережа за адресоюб-р. 50-річчя Перемоги, 75 експлуатується вже більше 30-ти років, а її зношеність становить 90 %. Протягом багатьох років мешканці сусідніх будинків відчувають незручності проживання біля такої мережі, так як їм часто відключають водопостачання на декілька годин через забиття каналізації. Від так, в 2014 році усувалося близько 20-ти таких заторів. Основна причина такої ситуації є перелом на мережі, який було виявлено в 2005 р.. Однією з версій пошкодження  -  недбалість при установці газової труби неподалік каналізації.

Реконструкція даної мережі Білоцерківським водоканалом постійно відкладалася через брак коштів. Проте, після передачі водоканалу в концесію (в управління), керівництво «БІЛОЦЕРКІВВОДА»  провело аналіз стану мереж міста та розробило план заміни водопровідних та каналізаційних мереж. Від так, минулого року водоканал вже замінив 2 водопровідні мережі та 4 каналізаційні. А цього року «БІЛОЦЕРКІВВОДА» планує замінити 2 каналізаційні мережі (реконструкцію однієї якраз розпочато на б-р. 50- річчя Перемоги, 75) та одну водопровідну мережу. Також планується побудувати два нові водопроводив Гайку та вул. Привокзальна-Купріна, що дозволить значно покращити якість води в цих районах.

Перекладання аварійної ділянки каналізаційної мережі заадресою б-р. 50- річчя Перемоги, 75, довжиною 37 м, буде виконано з використанням новітніх полімерних матеріалів. Це дасть змогу збільшити термін експлуатації,виключити можливість утворення корозії, заторів та збільшити надійність роботи даної мережі.

Прес-служба ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Comments are now closed for this entry