До 20-го жовтня ремонтні роботи на "Дерев'яному" мосту дійшли до середини, хоча, якщо врахувати відсутність поручнів, то ще не середина.

На фото видно, як проводяться ремонтні роботи. Одразу привертають увагу старі опори, вони вже в жахливому стані, деякі опори укріпили, але ту частину, що над водою.

Весь ремонт зводиться до заміни верхньої частини. Дошки, якими перекривають міст, низької якості, з ознаками псування, тобто дошки, в яких вже видно присутність плісняви та грибку. Таких дошок вистачить на 3-4 роки.

Ремонт мосту проводити необхідно, ним користується дуже багато людей, але чи простоїть він до закінчення будівництва нового, якого ще не почали будувати?

В мережі Інтернет була презентація нового капітального пішохідного мосту, але не відомо коли почнеться його будівництво.

Тому залишається схрестити пальці і на всяк випадок помолитися при переході через міст, щоб опори витримали і простояли до закінчення будівництва нового. Після закінчення ремонту буде видно суму, яку з бюджету використали на ремонт "Дерев'яного" мосту, зараз це майже 200 тисяч гривень, це початкова вартість, але не кінцева.

Додати коментар