Згідно з отриманою інформацією, на Білоцерківщині штаб кандидата у Президенти – Петра Порошенка очолили колишні регіонали. За місто Біла Церква відповідальним є Маршалок Вадим Анатолійович, а за район – Гринчук Віталій Юрійович.

Маршалок В.А. є депутатом Білоцерківської міської ради, до кінця лютого 2014 року входив до фракції Партії Регіонів. У місті відомий як власник торгової марки «Маршалок», що займається виготовленням ковбасних виробів.

Гринчук В.Ю. є в.о. голови Білоцерківської РДА, який донедавна був керівником Білоцерківської районної організації Партії Регіонів. Саме після витоку інформації щодо очолювання штабу Петра Порошенка, Гринчуку В.Ю. почали пророкувати зняття приставки в.о. Окрім цього, після побиття журналістів у Києві 18.05.2013 року, була виявлена приналежність Гринчука В.Ю. до організації бандитських групувань, так званих «тітушок».

Очевидно, що в незалежності від результатів виборів, ці люди залишаться при владі, сховавшись за спиною Порошенка, а сам Порошенко жодним чином не зацікавлений у люстрації. Його хвилюють тільки власні інтереси і задля того, щоб стати президентом він готовий задіювати будь-які ресурси та будь-яких виконавців. Громадський люстраційний комітет "Ніколи знову" не залишить поза увагою жодного факту переходу прислужників режиму Януковича до складу нових органів влади. Тотальна люстрація ще настане!

Comments are now closed for this entry

Коментарі

-1 # віталій 16.05.2014, 15:53
Повідомити про всіх хабарників можна тут habaram.net
Шановні громадяни України!
Скажемо «Стоп Корупції та Несправедливості»
Напишіть та надайте дані про чиновника-корупціонера чи будь - який інший факт порушення прав людини у Вашому рідному селі чи місті, об'єднуйтесь заради досягнення спільної мети-справедливої, прозорої, демократичної країни.
Ти - громадянин України, Ти гідний чесного та демократичного суспільства, яке на даний час знаходиться в жахливому корумпованому стані, лише об'єднавшись суспільство зможе гідно протистояти корумпованим органам влади, які зі своєї сторони повинні сприяти розвитку суспільства, а чиновники - корупціонери діють виключно в своїх власних інтересах.
Якщо, ТИ не байдужий до майбутнього своєї країни і бажаєш захищати свої інтереси та інтереси своїх близьких:
Винеси на загальне обговорення корупційну діяльність свого населеного пункту!
Ссылка [censored]habaram.net
0 # Віктор Білоцерківськ 16.07.2014, 12:36
Віталій Юрійович - керівник, який кожним своїм кроком зміцнює підвалини місцевого самоврядування, і саме в час тотального реформування розвитку громад, він не словом, а на конкретних справах показує, що навіть в умовах фінансової кризи, розвиток громади - понад усе.

З вдячністю за роботу: Шевченко Володимир Олексійович - голова асоціації сільських голів Білоцерківського району, голова Маловільшанськоі сільської ради; Щербак Меланія Іванівна- голова Іванівськоі сільської ради, Балановський Олександр Володимирович- голова Сидорівськоі сільської ради