Вулицями міста Біла Церква їздить скажений сміттєвоз, ігнорує правила дорожнього руху, та наражає на небезпеку пішоходів.

Comments are now closed for this entry

Коментарі

0 # Alexandr 03.02.2016, 22:20
Із соцмережі Facebook: Перемога активістів та небайдужих громадян, як на мене. Ситуація з водієм сміттєвоза підприємства КАТП-1028 вирішилася, справедливо чи ні, вирішувати вам. Дирекція підприємства та пан Дикий Геннадій, зреагували доволі швидко на реакцію громади в соціальних мережах.
Як мені стало відомо, вичислили екіпаж по GPS трекеру, все ж фіксується, знайшли і водія. Він виявився учасником АТО, працює на підприємстві не так давно. Два місяці тому, його дружина народила двійню, хлопчика та дівчинку, одна дитина хворіє серйозно, а фінансове становище й так не дуже добре. Як мені сказали, він безумовно порушив, майже не розбив майно яке коштує близько 4 млн. гривень а саме головне, трохи не задавив людину на пішохідному переході, тому ще у неділю вирішили його звільнити, але коли дізналися про його ситуацію, то віднеслись по людські і дали штраф в 1000 гривень. Чи були якісь провадження за порушення ПДР, не знаю, але сам факт того що на наш з вами "запит", до дирекції підприємства та до нашого мера, знайшов відгук - це вже дуже добре.