1 1 1 1 1 5.00 (1 Голос)

Позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня 2019 року.

Вибори-2019 пройдуть за змішаною виборчою системою: половина парламенту формується з депутатів, які пройшли за списками політичних партій, половина буде представлена кандидатами в мажоритарних округах.

№1. Партія Опозиційний блок

Перша десятка партії "Опозиційний блок"
  • Євген Мураєв – народний депутат;
  • Вадим Новинський – народний депутат;
  • Олександр Вілкул – народний депутат;
  • Геннадій Кернес – мер Харкова;
  • Геннадій Труханов – мер Одеси;
  • Вадим Бойченко – мер Маріуполя;
  • Володимир Буряк – мер Запоріжжя;
  • Уляна Ткаченко – депутат Хмельницької обласної ради;
  • Володимир Пилипенко – заслужений юрист України;
  • Богдан Андрєєв – мер Ужгорода;

№2. Партія Сила і честь

Перша п'ятірка партії "Батьківщина"
  • Смешко Ігор Петрович - лідер партії
  • Сотник Олена Сергіївна - народний депутат
  • Чубаров Рефат Абдурахманович - народний депутат
  • Мірошніченко Іван Володимирович - народний депутат
  • Замана Володимир Михайлович - екс-голова Генштабу генерал-полковник
  • Романюк Ольга Панасівна
  • Гайдуцький Андрій Павлович
  • Сисоєнко Ірина Володимирівна
  • Тимошенко Володимир Андрійович
  • Макаренко Анатолій Вікторович

№3. Партія Батьківщина

Перша п'ятірка партії "Батьківщина"
  • Юлія Тимошенко – лідер партії;
  • Сергій Тарута – позафракційний народний депутат, лідер партії "Основа";
  • Валентин Наливайченко – глава партії "Справедливість", екс-глава СБУ;
  • Сергій Соболєв – народний депутат, заступник голови парламентської фракції "Батьківщина";
  • Олена Кондратюк – народний депутат.

№4. Партія Патріот

Перша десятка партії "Патріот"
  • Голомша Микола Ярославович - лідер – екс-перший заступник генпрокурора
  • Сірий Микола Іванович - науковець та викладач вузу
  • Філіпчук Георгій Георгійович - науковець та викладач вузу
  • Журавчак Олександр Петрович - науковець та викладач вузу
  • Бобул Іван Васильович - науковець та викладач вузу
  • Савіна Владислава Анатоліївна
  • Шевченко Євген Ігорович
  • Ніжинський Сергій Сергійович
  • Цирфа Володимир Олександрович
  • Чурило Михайло Михайлович

№5. Партія Сила Людей

Перша десятка партії "Сила Людей"
  • Солонтай Олександр Гейзович - голова партії
  • Сова Світлана Миколаївна - адвокат
  • Єднак Остап Володимирович - народний депутат
  • Омельчук Ольга Іванівна - екс-мер Нетішина, засновник волонтерської програми "Майдан. Медики"
  • Тарасов Денис Олегович - адвокат
  • Федоришин Ярослав Богданович
  • Новиков Валерій Олександрович
  • Славова Ірина Михайлівна
  • Перепадченко Галина Василівна
  • Морозов Юлій Олександрович

№6. Партія Опозиційна платформа – За життя

Перша десятка партії "Опозиційна платформа – За життя"
  • Юрій Бойко – лідер партії;
  • Вадим Рабинович – бізнесмен, лідер партії;
  • Віктор Медведчук – лідер громадського руху "Український вибір";
  • Наталія Королевська – народний депутат;
  • Сергій Льовочкін – народний депутат;
  • Василь Німченко – народний депутат, заступник голови "Українського вибору";
  • Нестор Шуфрич – народний депутат;
  • Сергій Ларін – один із засновників "Партії розбудови України";
  • Сергій Дунаєв – народний депутат;
  • Тарас Козак – народний депутат.

№7. Партія зелених України

Перша десятка "Партія зелених України"
  • Бодун Тетяна Іванівна - помічник-консультант народного депутата
  • Кононов Віталій Миколайович
  • Луговик Сергій Миколайович
  • Зіскін Олександр Семенович
  • Крупко Елеонора Іванівна
  • Лученко Сергій Васильович
  • Котін Олександр Львович
  • Курикін Сергій Іванович
  • Зінченко Олексій Олександрович
  • Басюк Віталій Валерійович

№8. Партія Всеукраїнське об'єднання Факел

Перша десятка партії "Всеукраїнське об'єднання Факел"
  • Однорог Тетяна Василівна
  • Крамар Олександр Сергійович
  • Гончаров Олександр Юрійович
  • Євчук Ольга Ярославівна
  • Мілко Наталія Гаврилівна
  • Качинський Владислав Володимирович
  • Різник Маргарита Василівна
  • Гіптенко Роман Анатолійович
  • Лідіч Юлія Олександрівна
  • Паруш Євген Панасович

№9. Партія Самопоміч

Перша десятка партії "Самопоміч"
  • Садовий Андрій Іванович - мер Львова
  • Квасніцька Ольга Олексіївна - викладач вузу
  • Дрік Олександра Миколаївна - громадський активіст
  • Бідняк Тетяна Володимирівна - громадський активіст
  • Сироїд Оксана Іванівна - народний депутат
  • Фидрин Віталій Михайлович
  • Березюк Олег Романович
  • Кміть Микола Іванович
  • Острікова Тетяна Георгіївна
  • Бабій Ольга Андріївна

№10. Партія Європейська Солідарність

Перша десятка партії "Європейська солідарність"
  • Петро Порошенко – п'ятий президент України;
  • Андрій Парубій – голова Верховної Ради України;
  • Ірина Геращенко – перший заступник голови Верховної Ради України;
  • Михайло Забродський - бойовий генерал, Герой України, командувач десантно-штурмовими військами ЗСУ;
  • Софія Федина – волонтер;
  • Мустафа Джемілєв – лідер кримськотатарського народу;
  • Яна Зінкевич – ветеран, доброволець-медик, командир Медичного батальйону "Госпітальєри";
  • Ахтем Чийгоз - заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, звільнений полонений Кремля.
  • Олег Синютка – екс-голова Львівської обласної державної адміністрації;
  • Іванна Климпуш-Цинцадзе - віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;

№11. Партія Українська стратегія Гройсмана

Перша десятка партії "Українська стратегія"
  • Володимир Гройсман – прем'єр-міністр України;
  • Лілія Гриневич – міністр освіти і науки;
  • Еміне Джапарова – перший заступник міністра інформаційної політики України;
  • Олександр Саєнко – міністр кабінету міністрів, відповідальний за реалізацію пріоритетних реформ та координацію роботи Секретаріату Кабміну;
  • Євген Ніщук – міністр культури України;
  • Павло Петренко – міністр юстиції України;
  • Сергій Марченко – екс-заступник глави Адміністрації президента України;
  • Андрій Тетерук – народний депутат (заступник керівника фракції "Народний фронт");
  • Павло Яблонський – секретар Вінницької міської ради;
  • Віктор Єленський – народний депутат ( "Народний фронт"), заступник голови комітету з питань культури і духовності.

№12. Партія Громадянська позиція

Перша десятка партії "Громадянська позиція"
  • Анатолій Гриценко – колишній міністр оборони України;
  • Дмитро Добродомов – лідер партії "Народний контроль";
  • Микола Томенко – лідер партії "Рідна країна";
  • Микола Катеринчук – лідер Європейської партії України;
  • Марина Соловйова – адвокат, громадський діяч;
  • Анатолій Забарило – секретар Львівської міськради;
  • Петро Ландяк – голова громадської організації "Асоціація споживачів ЖКП", депутат Тернопільської міської ради;
  • Микола Ладовський – депутат ради Заболотівська селищна громада;
  • Єгор Фірсов – народний депутат VII-VIII скликань;
  • Віктор Трепак – генерал-майор, колишній перший заступник голови СБУ.

№13. Партія Соціальна справедливість

Перша десятка партії "Соціальна справедливість"
  • Шлапак Алла Василівна - лідер партії
  • Дічек Олександр Іванович - громадський лідер
  • Сорока Сніжана Леонідівна - громадський лідер
  • Сирота Святослав Анатолійович - тренер ДЮСШ
  • Сергеєва Юлія Миколаївна - громадський активіст
  • Деркач Роман Володимирович
  • Скосирська Світлана Володимирівна
  • Огарков Євгеній Володимирович
  • Харченко Наталія Олексіївна
  • Войцехівський Михайло Федорович

№14. Партія Слуга народу

Перша десятка партії "Слуга народу"
  • Дмитро Разумков – голова партії;
  • Руслан Стефанчук – доктор юридичних наук, представник президента України Володимира Зеленського в парламенті;
  • Ірина Венедиктова - доктор юридичних наук, експерт "ЗЕкоманди" з питань реформи судової системи;
  • Давид Арахамія – підприємець, волонтер;
  • Галина Янченко – експерт з питань антикорупційної політики;
  • Михайло Федоров - керівник digital-напрямку партії "Слуга народу";
  • Олександр Корнієнко – керівник передвиборчого штабу партії;
  • Анастасія Красносільська - експерт з податкового та антикорупційного законодавства;
  • Олександр Ткаченко - медіа-менеджер;
  • Жан Беленюк – борець греко-римського стилю, срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016, чемпіон світу і Європи.

№15. Партія Сила права

Перша десятка партії "Сила права"
  • Сенченко Андрій Віленович - екс-депутат
  • Данилюк Олександр Володимирович - правозахисник і громадський активіст
  • Василенко Володимир Андрійович - викладач вузу
  • Чорноусько Юлія Віталіївна - телеведуча
  • Полях Анатолій Михайлович - громадський діяч
  • Талалай Ксенія Олександрівна
  • Шовкопляс Олексій Володимирович
  • Мокляк Тарас Васильович
  • Федосов Вадим Євгенійович
  • Севериненко Вадим Андрійович

№16. Радикальна партія Олега Ляшка

Перша десятка "Радикальної партії Олега Ляшка" (РПЛ)
  • Олег Ляшко – лідер партії;
  • Віктор Галасюк – народний депутат;
  • Андрій Лозовий – народний депутат;
  • Інга Маковецька – заступник голови Чернівецької облради;
  • Іван Савка – народний депутат;
  • Олег Авер'янов – керівник виконкому;
  • Сергій Скуратівський – народний депутат;
  • Дмитро Лінько – народний депутат;
  • Олена Кошелєва – народний депутат;
  • Віктор Вовк – народний депутат.

№17. Партія Шарія

Перша десятка партії "Шарія"
  • Шарій Анатолій Анатолійович (вибув) - знятий з виборів за рішенням Центрвиборчкому
  • Бондаренко Ольга Олексіївна - безробітна
  • Бєлоглазова Антоніна Олександрівна - безробітна
  • Уллах Павло Ехсанович - підприємець
  • Євтухов Євгеній Анатолійович - підприємець
  • Мамчур Іван Олександрович
  • Талабіра Артур Русланович
  • Гладенький Микола Іванович
  • Бутенко Дмитро Ігорович
  • Катеринчик Роман Олегович

№18. Партія Голос

Перша десятка партії "Голос"
  • Святослав Вакарчук – музикант, лідер групи "Океан Ельзи", творець партії;
  • Юлія Клименко – екс-заступник міністра економічного розвитку і торгівлі;
  • Кіра Рудик – глава IT-компанії Ring Ukraine;
  • Ярослав Железняк – радник прем'єр-міністра України з парламентських відносин;
  • Олександра Устинова – активістка;
  • Олег Макаров – юрист фірми "Кісіль і партнери";
  • Ярослав Юрчишин – керівник Transparency International, неурядової міжнародної організації по боротьбі з корупцією;
  • Сергій Рамханін – заступник головного редактора видання "Дзеркало тижня";
  • Соломія Бобровська – екс-заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі;
  • Ольга Стефанишина – заступник в. о. голови МОЗ Уляни Супрун, яка раніше подала у відставку зі своєї посади у відомстві.

№19. Партія Незалежність

Перша десятка партії "Незалежність"

  • Могильов Анатолій Володимирович - екс-прем'єр Криму та екс-міністр внутрішніх справ України
  • Ступак Іван Іванович - екс-народний депутат
  • Зюбанова Тетяна Анатоліївна - помічник-консультант народного депутата Тетяна Зюбанова
  • Фаринник Василь Іванович - адвокат
  • Черних Сергій Петрович - екс-перший заступник міністра МВС і екс-перший заступник голови СБУ
  • Рудяк Олександр Вікторович
  • Сапко Костянтин Васильович
  • Щур Богдан Володимирович

№20. Аграрна партія України

Перша десятка партії "Аграрна партія України"
  • Поплавський Михайло Михайлович - народний депутат
  • Бортич Лілія Іванівна - управлінець
  • Марчук Денис Володимирович - підприємець
  • Мадей Анна Сергіївна - функціонер партії
  • Шушкевич Володимир Григорович - безробітний
  • Гайдай Сергій Анатолійович
  • Вєровчук Наталія Володимирівна
  • Іващук Сергій Петрович
  • Ніколенко Олег Вікторович
  • Луцький Олександр Юхимович

№21. Партія ВО Свобода

Перша десятка партії "ВО Свобода"
  • Тягнибок Олег Ярославович - голова політичної сили
  • Білецький Андрій Євгенійович - народний депутат
  • Ярош Дмитро Анатолійович - народний депутат
  • Тарасенко Андрій Іванович - політик і громадський активіст
  • Кошулинський Руслан Володимирович - екс-віце-спікер Верховної Ради
  • Бенюк Богдан Михайлович
  • Кудряшов Родіон Олегович
  • Сич Олександр Максимович
  • Іллєнко Пилип Юрійович
  • Сиротюк Юрій Миколайович

№22. Партія Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі

Перша десятка партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі"
  • Саакашвілі Міхеіл Ніколозович - безробітний
  • Сакварелідзе Давід - екс-заступник генпрокурора України
  • Доній Олександр Сергійович - екс-народний депутат
  • Соломатіна Ганна Жоржівна - колишня співробітниця Назка
  • Лановий Володимир Тимофійович - економіст
  • Жукова Наталія Олександрівна
  • Булах Дмитро Андрійович
  • Терещенко Олена Олександрівна
  • Михайлик Олег Станіславович
  • Бушуєв Костянтин Володимирович

Добавить комментарий