Стрельба в Семашко

У Білій Церкві невідомий у масці розстріляв місцевого лікаря. За що нейрохірург дістав шість куль із пневматичного пістолета - досі загадка: зловмисник утік. Разом із правоохоронцями мотиви зухвалого злочину з'ясовував Андрій Герко.

Наприкінці добового чергування нейрохірург Олександр Олександрович вирішив відпочити в ординаторській. Та не встиг лікар прилягти на канапу, як до приміщення заскочив невідомий у медичній масці. Олександр Олександрович, постраждалий: - Он сказал: "Александр Александрович?" Я говорю: "Да". И в этот момент произошел выстрел. Он стрельнул в упор. Я увидел огонь и звон сумасшедший. Лікар на якусь мить знепритомнів. Далі - чергова гумова куля поцілила йому у скроню. Олександр Олександрович, постраждалий: - Удар был такой сумасшедший, как ломом тебя бьют в голову. Я снова отключился а потом он стрельнул мне в нос. Началось кровотечение. Упал на коленки, а кровь заливает. З останніх сил закривавлений ескулап кинувся тікати від нападника. Йому у спину влучили ще три кулі, а вже за мить зловмисник зник в одному з ліфтів. На відчайдушні крики постраждалого збіглися колеги. Ніна Лапшина, старша медична сестра Білоцерківської міської лікарні: - Рана на носі, дві рани на голові, і 2 рани на грудній клітині. Життю зараз нічого не загрожує, но на лікарняному буде довгий час. Хто зважився серед білого дня в лікарні розстріляти людину - досі загадка: окрім щільної маски на невідомому була темна в'язана шапочка. Відомо, що він кремезний і невисокий на зріст. Інтернетом уже поширюються чутки, що так помстився один із місцевих, чиєї матері, попри заплачені гроші, нібито, не зміг врятувати нейрохірург. Олександр Климовський, керівник відділу Білоцерківського МВ міліції: - Те, що зараз друкують у ЗМІ - з конкретними фактами, з наведенням прикладів - взагалі не має свого підтвердження. Були вилучені усі історії хвороб, де цей лікар приймав участь у лікуванні. Є там історії з смертельними наслідками. Но сказать достовірно, що це дійсно так, не можна. Хто замахнувся на його життя - не добере й сам постраждалий. Каже, версію правоохоронців про проблеми в особистому житті давно відкинув. Заперечує і професійні причини нападу. Олександр Олександрович, постраждалий: - В наше отделение попадают больные в тяжелом состоянии, и неоднократно они умирают. Моментов, чтобы родственники предъявляли какие-то претензии, не было. Эти случаи разбирались. Я встречался с родственниками после смерти, и никаких конфликтов не возникало. За фактом збройного нападу на лікаря вже порушили кримінальну справу. Якщо зловмисника спіймають, судитимуть за статтею, що передбачає п'ять років ув'язнення.

Источник новости: www.ntn.ua

Comments are now closed for this entry

Коментарі

0 # Паиент 10.02.2011, 15:36
Да,жалко мужика...Но это когда-то должно было произойти с поправкой на то,как работают сейчас наши врачи(халатность,наглое выманивание денег у людей и скажу не высокий профессионализм)
0 # Саня 15.02.2011, 04:32
А чего его жалко? Я уверен что он получил по заслугам! пусть радуется что еще жив остался. :-*
0 # levins75 16.02.2011, 22:13
:sad: :-x :sigh::
0 # Юра 07.06.2017, 23:31
Так из пневматического или из травмат? Вы бы хоть проверяли инфу.
0 # Андрей 08.06.2017, 13:50
У нас ограничены ресурсы(