6-го липня на центральному пляжі Білої Церкви відбулося святкування Івана Купала. Свято особливо нічим не відрізнялось від минулорічних, але відмінності деякі були, було багато молодих талановитих співаків, а також танцювальних колективів. Цікава музика, цікаві пісні радували слух.

Центром всього свята була сцена, вся увага акцентувалась на ній, так як зі сцени лунала музика і були запальні танці, люди навколо сцени підтримували і віддавались ритму музики, танцювали від малих до великих.

Також по пляжу та прилеглих територіях розташовувались групи людей для спільного відпочинку, відпочивали хто як, але в цілому все без зайвого галасу. Розважались цілими сім'ями, що також добре, що є розваги для всіх.

Теплохід не встигав причалити, як знову відправлявся, людей стояла величезна черга.

Люди фотографувались де тільки могли і в різних варіантах. Тисячі селфі-фото наповнять Інтернет. Можливо було б краще, як би було б більше облаштованих місць для фотографування.

В соцмережах є люди, яким не сподобався репертуар, який лунав зі сцени, а також і саме свято. Репертуар був трохи і російською мовою, але присутніх це не турбувало. Щодо доцільності святкування під час війни, то це питання можна вважати риторичним, так як під час всіх воїн, які зазнало людство, люди розважались, про це можна дізнатись у людей, які застали війну, навіть у теперішніх воїнів.

В цілому все добре, хто хотів позитиву, той його отримав. Було на чому сконцентрувати увагу і отримувати позитивні емоції.

Додати коментар