Всі Ви чули про ситуацію, яка в з понеділка розвивається в нашому місті з приводу зміни начальника Поліції. Спробуємо розповісти Вам як ми все це бачили. В понеділок увечері, як обухом по голові пройшла інформація по місту, що знімають підполковника Возненко С.Г. а на його місце надсилають начальника Миронівської поліції.

Новина з неймовірною швидкістю рознеслася по місту, всі були обурені, тому що ніхто не міг сказати нічого поганого про начальника БЦ поліції і багато негативної інформації було на Миронівського керівника. Вперше об'єдналися ті, кого здавалося-б об’єднати ніхто не зможе.
Навіть ті, хто один одному погрожували постійно і превселюдно, а також в фб, сиділи за одним круглим столом і намагалися вникнути в ситуацію.
Представники понад 15-ти діючих ГО поставили свої підписи на захист чинного начальника поліції. Пішли пости в соціальних мережах на підтримку нашого командира поліції.

Як виявилося всіх влаштовує, що Начальник поліції дотримується в місті нейтралітету і не "кришує" ні кого. Заради справедливості треба відзначити, що єдиним ГО яке відмовилося підписувати петицію виявився "Щит" на чолі з Шкарівским. Як вони нам пояснили - тому, що коли прийде новий начальник з ним теж треба працювати ...

13 вересня голови ГО вирушили до Києва, аби відвезти лист Начальнику Поліції України Сергію Князеву і начальнику обласного управління Ценову. Спочатку приїхали на вул. Богомольця 10, де знаходитися Міністерство внутрішніх справ. Після того як люди розгорнули прапори відразу приїхали 2 автобуса нацгвардії і встали в сторонці, вважайте простим збігом обставин;). Князєв не змусив себе довго чекати і запросив актив до себе в кабінет де багато і довго говорив про реформи і брак кадрового складу, по темі Білої Церкви були озвучені такі рішення:

- Миронівський начальник не буде в Білій Церкві, а для багатьох начальників київської області (близько 15) буде створена атестація.

-За її підсумками хто то піде на підвищення, інші ж залишаться на своїх місцях в тому числі і Возненко С.Г.
Тобто начальник поліції України Сергій Князєв дав обіцянку що С.Г. останеться в Білій Церкві. Ситуація зрозуміла, потиснули руки і рушили на Володимирівську 15, де активістів уже чекав начальник поліції області Ценов.
Всіх провели в актовий зал. Однак тут уже інформація різнилася з тією, що дав Князєв. На обурення активістів Ценов відреагував словами: «Ну я погоджу, вже повірте ....»

Далі буду приводити слова начальника з пізніше виявленими "неточностями". Ценов дуже довго розповідає про брак кадрів, і про те як йому потрібен С.Г ..

На що активісти постійно бурхливо реагували і наполягали залишити Возненко в місті. Ценов сказав, що хоче дати позачергове звання полковника Возненко С.Г. Однак як ми з'ясували пізніше підполковникові Возненко вже прийшов термін отримати чергове звання, тому що підполковник він вже 5 років ... Далі обіцяли дати Возненко С.Г. посаду на підвищення, однак знову-ж, як виявилося пізніше, «підвищення» відповідає підполковницькій посаді, тобто навіть трохи менше ніж актуальний стан Возненка.

Ценов сказав, що будуємо новий будинок в Броварах де С.Г. виділять нову квартиру. Однак з такою "правильної" кадровою політикою нам особисто не зрозуміло де буде сам начальник області коли добудують цей будинок ...

Далі виявляється, що Возненко вже відправили у відпустку, хоча в цьому році він вже у відпустці побував, але виявилося що треба ще ... По приїзду в місто Вікторія Новак яка асоціюється у нас з БЦ поліцією розміщує пост про те, що Возненко залишається в місті. Хоча при цьому відпустка у нього продовжується.

Підведемо підсумок. Незрозуміло чому в понеділок заявили про планову ротацію між Миронівським та Білоцерківським відділами поліції. Після того, як активісти встали на захист місцевого начальника, ситуація три рази змінювалася, чутки різнились. На начальника Миронівського відділу випливло стільки негативної інформації, а він до цих пір працює без жодної перевірки.

Можна припустити, що Возненка відправили у відпустку, щоб всі забули ситуацію, і відразу наобіцяли купу преференцій, мовляв йде на підвищення і там йому буде добре.

Комусь посада сподобалася в нашому місті. Але ніхто не очікував такого резонансу - всі звикли що буде як раніше ...
Тому ніяк не могли узгодити між собою, що все таки з ним робити, і відповідно від цього всі чутки і відрізнялися одна від одної. На даний момент, поки Возненко С.Г. у відпустці ситуація залишається незрозумілою. Тому активісти вирішили продовжувати клопотання в намірі залишити С.Г. Возненко в місті і в майбутньому узгоджувати з громадою міста призначення таких ключових посад.

Джерело

Джерело

Comments are now closed for this entry