Пройшло півроку, як Білоцерківським міським головою обрали представника "Самопомічі" Геннадій Дикий. Ще до виборів попереджав, що він політично несамостійний. Більше того - в цьому осередку партії Андрій Садовий існує ключовий бенефіціар - Володимир Полочанінов. Саме він приймає рішення по ключовим питанням.

Більше про політичний розклад - http://bit.ly/1XqaTYu

Повернемось трохи в минуле. Свого часу написав 7 матеріалів для Економічна правда про перебіг двох концесій в Білій Церкві.

У 2012-2014 роках під політичним покровительством старшого партнера вищезгаданого Полочанінова - лідера "Опоблоку" Юрія Бойка - хотіли передати у операційне управління два найбільших активи громади: водоканал і тепломережу.

Підприємство, що займається водопостачанням-водовідведенням, все ж таки отримали в руки люди Бойка (більше - http://bit.ly/1VO5IjU,
http://bit.ly/21FDEmj, http://bit.ly/20tLhKY). Тепломережа залишилась без концесії, але "зі своїм менеджментом".

Я перед виборами попереджав, що "хрін редьки не солодше". І будь-який кандидат матиме обов'язок розраховуватися зі своїми політичними покровителями.

Так і сталось.

Вчора на сайті міськради з'явився проект рішення міськради про підтримку участі ТОВ "Білоцерківвода" (концесіонер) в проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» шляхом залучення коштів позики Європейського інвестиційного банку на умовах, визначених Фінансовою угодою щодо проекту, в обсязі до 33 млн. євро.

Окрім того, планують надати дозвіл цьому підприємству - директору Ольга Бабий, що є депутатом облради від "Самопомічі" та головою бюджетної комісії - на підписання відповідних заявок та документів для участі у проекті.

Наостанок, доручити міському голові Геннадію Дикому від імені Білоцерківськівської міськради виступати стороною при укладанні необхідних договорів у вищезгаданих процесах.

Контроль за виконанням, звісно ж, покласти на міського голову.

Цікаво, що було змінено формат розміщення проектів документів на сайті міськради. Найсвіжіші тепер знаходяться внизу.

Наслідки 37000000$ кредиту для мешканців Білої Церкви

Джерело

Comments are now closed for this entry