У Білій Церкві розпочалося будівництво «пластикового» заводу Plank Electrotechnic, який вже восени планує розпочати роботу.

Будівництво заводу відбувається на ділянці площі 11,7 га, яка належить Індустріальному Парку «Біла Церква». На ділянку була заведена залізнична лінія, а поруч знаходиться станція «Роток». Вже незабаром тут завершаться роботи з підведення всіх необхідних інженерних мереж.

Загалом на території «Індустріального парку» заплановано чотири об'єкти: три заводи і логістичний комплекс. За словами директора Plank Олександра Крижановського, у логістичний комплекс буде прибувати сировина для забезпечення виробництва — первинна гранула пластичних мас.

«В Європі використовують 90-100 кг пластмасових виробів в рік на одну людину, в Україні — лише 12 кг. Потреба величезна, особливо при реконструкції та новому будівництві об'єктів комунальної та приватної власності», — зазначає Крижановський.

Перший завод Plank Electrotechnic, будівля якого активно проводиться, буде впроваджувати технології інжекції. На майданчику працюють близько 50 осіб. Як тільки роботи перейдуть на стадію внутрішніх, число співробітників збільшать до 100.

Готові конструкції можна зібрати на місцевості за кілька місяців.

На сьогодні будівлю зібрали, відбувається заливка підлоги, монтаж даху і стін.

Як розповів Олександр Крижановський, частина обладнання вже змонтована на тимчасовому майданчику, після прийняття будівлі в експлуатацію, його перенесуть. Наразі підписані договори і в найближчі місяці очікується поставка обладнання виробництва 2018 роки від німецької компанії KraussMaffei і китайської Sino Holdings Group — Dakumar. В цьому корпусі будуть виготовляти електрофурнітуру — розетки, вимикачі і т.п.

Прийняти будівлю в експлуатацію планують восени. Працювати на новому заводі буде до 50 співробітників, з них близько 20 в конструкторському відділі.

Додати коментар