одержання хабара

Під час слідчих дій, проведених в рамках кримінального провадження, відритого прокуратурою міста Біла Церква Київської області за ч. 1 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара), працівники сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Броварського міськвідділу міліції на гарячому затримали 42-річного директора медичного центру. Про це RegioNews повідомили у прес-службі ВЗГ ГУМВС України в Київській області.

Чоловік вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 30 тисяч гривень за оформлення медичних довідок від більш, ніж 80 громадян для отримання водійських посвідчень – без надання обов’язкових довідок від психіатра, нарколога та без відповідних висновків лікарської комісії.
Наразі проводяться необхідні слідчо-оперативні дії. Розслідування триває.

Comments are now closed for this entry

Коментарі

0 # Петро 25.07.2013, 13:28
Врач на Украине это ненасытная тварюка что готова гробить здоровье нации ради наживы.Коррупция в медицине это преступление против государства и государство образуещего народа Украины.Такими преступлениями должна заниматься СБУ,а не продажное насквозь прогнившее МВД которое по мнению большинства на Украине само является каррупционно крименальной структурой с иммунитетом перед законом.